Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év köröli vagy idősebb...

2 év köröli vagy idősebb gyerek mellett, ha nem dolgoztok még, mit csináltok, mivel töltődtök fel?

Figyelt kérdés
Mire van időd a kisgyerek mellett? Mire van lehetőséged? A párod ebben támogat?
2020. nov. 16. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Két és fel éves a lányunk. Fiunk 2.osztályos.

Tehát napközben csak akkor van nyugalmam amikor alszik a kicsi. Olyankos legtöbbször pihenek.

Amikor már nagyon kivagyok,akkor szoktam mondani férjemnek hogy most kell egy kis anyaidő. Olyankor előfordul hogy elmegyek a hádába,auchanba,pepcoba (ezek fél órás út tőlünk,szóval ritkán megyek ilyen helyekre,ezért ad egy kis pluszt). Régebben edzeni is mentem,vagy szoliba.

A lányom ugyan nagxon figyelem igényes de tudok mellette itthon haladni a dolgokkal,bár vannak napok amikor hagyok mindent a fenébe.

Szeretek sütni,abba könnyen be tudom vonni őt is.

Vasárnap szoktuk látogatni az anyósomékat,van hogy nem megyek velük hanem rendbe rakom a házat,vagy épp sütök valamit.

Szerintem sokan egyetértenek velem hogy már 2-3 óra gyerek nélkül is feltölt,még ha takarítok is.

A férjem nagyon támogató,és megosztjuk egymás közt ki mikor kap pihi időt.

2020. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden nap edzek. Ez az oda es vissza utazassal napi 1,5 ora. Nem voltam hajlando errol lemondani. Teljesen feltölt.
2020. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amig elmész edzeni, ki vigyáz a kicsire?
2020. nov. 16. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy az apja, vagy anyukám, vagy az ő anyukája. Mindig van valaki :)
2020. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Edzés, olvasás, kutyáim. Olvasás alvásidőben vagy este, edzés szintén alvásidőben, kutyázás közös program.
2020. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!