Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használ valaki diavetitőt,...

Használ valaki diavetitőt, szeretik a gyerekek?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromból kedves emlékeim vannak a diavetítős estékről, régóta gondolkozom rajta, hogy vegyek-e a gyerekeknek és hát jön a karácsony...

Egyetlen típust találtam most ami kapható és hát elég húzós ára van (~20e ft) és akkor még a diákat is meg kell venni...

Tapasztalatokra lennék kivancsi,hogy akinek van, megéri e beruházni rá? Szeretik a gyerekek, vagy a mai világban a tv mellett már nem sok értelme van? Aki vett napi használatban van vagy csak porfogó? :)

Meseolvasást amúgy nagyon szeretik, nagyon sok könyvünk van, 2 és 4 évesek.



2020. nov. 17. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk nagyon szereti. Főleg ilyenkor, mikor korán sötétedik már, egy izgalmas alternatíva a mesekönyv mellett.
2020. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Akkor szerintem ez is tetszene nekik. Ahogy a mondás tartja " egy újszülöttnek minden vicc új".😊 Nem kell újonnan venni. Nézz szét pl. a vaterán, ócskásoknál. Ilyen helyeken használtan olcsóbb.
2020. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Mi digitalizált diamesét nézünk tévéről minden este. (Azaz simán jpegbe konvertált régi diameséket.) A 2.5 éves kisfiunk imádja. Nemrég elhozták a szüleim a régi diavetítőnket a diákkal. Azt is kipróbáltuk és az is tetszett neki. A kép sajnos homályos volt és némileg macerás a beüzemelése, így megtartottuk a tévés diamesézést. Én csak ajánlani tudom. (Hozzátartozik, hogy még nem mutattunk neki rajzfilmet egyáltalán, így nem jelent gondot, hogy lefoglalja-e.)
2020. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Én is nagyon szerettem annak idején, amikor nem volt hétfőn adás a tévében. :D

Próbáltuk 1-2 alkalommal, inkább unták, nekem meg macera volt elővenni, helyet keresni hozzá, szerintem vagy 7 éve nem vettük elő.

De ugyanígy nem köti le őket a Kincs ami nincs se, amitől apjuk kissé megzuhant... :D

2020. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádják, imádjuk. 4 éve nem telt el úgy este, hogy ne vetítettünk volna legalább 2-t.
2020. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádják, a diafilmnek külön hangulata van, mi főleg őszi-téli estéken vesszük elő. Minden alkalomra kapnak 1-2 új diafilmet is. Keresztszülőktől megkapták azt a 20ezres vetítőt amiről írsz, de baromi hamar tönkrement, azóta az én 30 éves vetítőmet használjuk, a te gyerekkorid nincs meg? :)
2020. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én két évesem imádja, de mondjuk ő nem néz tévét (mi sem), így nincs erős ingerekhez szokva. De amúgy azt gondolom hogy ahol megy sokat a tévé ott is tudják értékelni a gyerekek a diafilmeket, pont azért amit valaki írt, hogy annak van egy hangulata.
2020. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
20 ezer ft nem fér bele karácsonyra 2 gyereknek?
2020. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahh, nekem még megvan a gyerekkori vetítőm, hozzá vagy 30 mese, amihez nemrég vettem még 20-at összesen 1000 Ft-ért Fb-on :D

Bár a fiam még csak 16 hónapos, eddig nem vettük elő, de szerintem szeretni fogja. Ha majd eljutunk odáig, hogy felfogja, hogy nem szabad megfogni, mert forró :D

2020. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam (2 és fél éves) is nagyon szereti, minden este elalvás előtt diavetítős mese van :)
2020. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!