Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondanátok olyan bolti kajákat...

Mondanátok olyan bolti kajákat, amiket a gyerekek szeretnek és hozzáadott vitamin van benne?

Figyelt kérdés
a nestlé gabonapehelyben tudom hogy van vitamin, ezen kívül még a detki állatos háztartási kekszben kálcium. Gumicukorvitaminunk van, én ételekre gondoltam. ötletek?

2020. nov. 18. 10:28
 1/6 anonim válasza:
57%
Édes gyümölcsök pl alma, banán, mandarin, ananász, körte. Egy egészséges, változatos, kiegyensúlyozott étrendből be lehet vinni a szükséges vitaminmennyiséget, nem kell plusz. Mondjuk az általad felsoroltak tele vannak cukorral, ami meg függőséget okoz.
2020. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Dió, mandula, kesudió, mogyoró, aszalt gyümik, zöldségchips.
2020. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Se gyümölcsöt, se zöldséget nem eszik a lányom, húst se. Nem nagyon hiszek ebben, hogy valóban vitaminnal van turbózva a gabonapehely, mi a lidl-ös, csokisat vesszük, elvileg abban is van. Zabpelyhet, olajos magvakat le szoktam őrölni, rizsgombocba keverem, banánnal édesítem, azt szereti.
2020. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Zöldség, gyümölcs. Imádják a gyerekeim a legtöbbet és egészségesek.


Ha feltétlenül agyoncukrozott vackokat keresel, akkor tejszelet és tsain is fel van tüntetve vitamin meg “gyümölcs”leveken, de azt tudd, hogy ha 100 kilósra hízlalod ezekkel a gyereket, akkor sem jut be elég vitamin a szervezetébe ezekből a cuccokból.

2020. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi idősek?


Tejpépekben is van


Simán bele lehet tejbegrízbe keverni

2020. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
7 és 9 évesek.
2020. nov. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!