Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan oltoztetitek ovis...

Hogyan oltoztetitek ovis gyerekeket ebben az idoben? Reggel 0 fok, delutan 10-12 fok.

Figyelt kérdés

Reggel nagyon hideg van, amikor indulunk az oviba, bar autoval megyunk, delutan jatszoterezni/setalni szoktunk, de meg is soknak erzem a ruhat.


A kerdes jobbara a delutani oltozetre iranyul, a kinti program miatt. Ti mit adtok a gyerekre?


2020. nov. 18. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Sima farmer vagy vastagabb leggings, póló, vékony pulcsi, átmeneti kabát, sapka, sál.

Igazság szerint ebben reggel se fázik az alatt az 5 perc alatt, míg sétálva beérünk.

2020. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Rétegesen.

Reggel harisnya+farmer,póló+hosszúujjas+pulcsi+kabát.

Délután zoknit adok csak rá öltözésnél,és póló+pulcsi marad a kabát alatt.

Most pl süt a nap,az is lehet hogy kabát sem kell hazafelé mert én is csak pulcsiban vagyok,és szuper ereje van.

2020. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Sima farmer, póló, pulcsi és mellény. Délután pedig elég volt a póló és a mellény.
2020. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alul leggings, rá egy "kinti" nadrág (kord vagy bélelt farmer). Szerintem ilyen időben már egy réteg gatya nem elég kint. Gondolj bele, oviban az udvaron raul a hintara, leül a hideg padra.. Simán felfazik, főleg a kislányok.


Felül póló, pulcsi, télinél eggyel vékonyabb kabát, őszi sapka sál.

Vastag talpú őszi cipő.

2020. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most már jóval hidegebbek vannak, reggel mínuszok és napközben is 2-3 fok.

Amúgy nálunk oviban nagyon lazán vannak öltöztetve, az óvónők leszedik róluk a ruhákat.... az én fiam nagyon izzadós is. Mindennap kétszer át kell öltöztetni.

2020. nov. 24. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!