Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog délután fél...

Normális dolog délután fél négykor ebédelni?

Figyelt kérdés
A szomszéd nő rendszeresen fél 4-4 óra magasságában szól ki a gyerekeinek, hogy kész az ebéd. Normális dolog ez? Én volnék maradi? Más is csinálja így?
2020. nov. 18. 22:46
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/176 A kérdező kommentje:
Nagy az irigység. :)
2020. nov. 19. 18:24
 102/176 anonim ***** válasza:
87%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__probl..


Aha, a gyerekedre is biztos, akit szégyellsz:D

2020. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/176 anonim ***** válasza:
96%
Nem a vidékieket bántom, mert a többség normális. Viszont teaz tipikus, otthonülő térfigyelőkamera vagy, a férjed házicselédnek tart gondolom, ezért foglalkozol más életével, hogy a saját nyomorodon ne kelljen agyalnod. Más nőnek a gyereke mellett karrierje van és nem a házikoszt a nap kérdése, mert ebédidőben otthon sincsenek.
2020. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/176 anonim ***** válasza:
89%
Ja nagyon irigyek vagyunk egy ilyen gyöpös agyú vidéki ősmammerra, akinek egy prémium autóról a kisebbség jut eszébe😀 Nézz ki a köreidből drága. Talán rájösz, hogy nem az irigylendő, hanem a szánnivaló kasztba tartozol.
2020. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/176 anonim ***** válasza:
97%

Azért én sajnálom valahol a szerencsétlent... (már ha igaz a kérdés)

Mennyire kell otthon elnyomva, elfojtva élni, hogy egy anonim, arc nélküli oldalon támadjon be másokat?! Mennyire van ennek a "nőnek" szörnyű lelki világa?

Szerintem tipikusan az a fajta nő, akinek a férje félrejárkál, a gyereki kerülik és semmit nem mondanak neki és még barátnői sincsenek. Ezért jött ő ide, hogy még ha bántva, beszólva is, legalább valaki szóljon hozzá, figyeljünk rá.

2020. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/176 anonim ***** válasza:
95%

104, ne gondolj többet a kérdésbe, mint amennyi.

A kérdező jó eséllyel nem feleség, sőt, az ilyen trollok nagy része nem is nő.

2020. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/176 anonim ***** válasza:
100%
De szánalmas vagy kérdező!
2020. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/176 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon jót nevettem. 😂

Tök szánalmas vagy. Ha dolgoznátok mindketten a férjeddel és mondjuk fizikai munkát végeznétek akkor örülnél te neki ha négy óra magasságában jut időd az ebédre. Vagy lehet olyan jó étvágyú gyerekei vannak mint az én lányom. Öt éves koráig fényevő volt szinte. Úgy kellett könyörögni, hogy egyen.

Én mire hazaesek a munkából azt sem tudom mit csináljak hirtelen berakjam a mosást vagy a vacsorát dobjam fel vagy épp a takarítást kezdjem el? Látszik, hogy unatkozol és van időd a szomszédokkal foglalkozni. Ez a munkásosztály véleménye.

2020. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/176 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó, még fizikai munka sem kell ehez, csak "hagyományos" munkahely. A férjem mérnök, nagyon örülök ha 4kor hazajön és nem 6ig dolgozik bent (nincs messze a munkahelye, 10perc autóval), én irodában, szintén elég közel. Munka után futás a gyerekekért, majd haza. Igaz, a gyerekek menzásak, szóval ha kimarad a főzés sem tragédia, bent ebédeltek 😃. (Igen kérdező, van amikor semmilyen főzőcske sincs, menza van🤷🏼‍♀️)

Vannak akik nem is 8 órában vannak, vagy messzebb dolgoznak. Esetleg tömegközlekedéssel járnak. Nekik még az utazást is bekalkulálni, felszedni a gyereket útközben. Nemhogy délben, örülnek ha 4-5közt hazaértek.


Kérdező! Ha igaz amiket ide leírtál kicsit gondolkozz el, nem magad miatt, a férjed miatt is. Ha tényleg polgármester az ilyen megnyilvánulásaiddal nagyon szépen eltudod intézni, hogy elpártoljanak mellőle, főleg ilyen puskaporos politikai hangulatban 😉.

2020. nov. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/176 anonim ***** válasza:
96%

Szóval a "mikor kellene ebédelni" kérdéskörtől sikerült eljutni oda, hogy téged irigyel mindenki a polgármester férjed miatt? Oké... :D

Egyébként, csak hogy az eredeti felvetésre válaszoljak: mi is szoktunk négy körül ebédelni hétvégén. Tudod miért? Mert hétvégén uram bocsá', pihenni szeretnénk. Kényelmesen felébredni akkor, amikor sikerül, ágyban kávézni/teázni, és ébredés után közvetlenül általában még nem vagyunk éhesek, ezért reggeli is kb 10-kor van, utána meg még elpakolunk, játszunk a srácokkal, és valamikor 2 körül szoktunk elkezdeni az ebéddel foglalkozni. Hidd el, tök jól tudunk mi 3-4 órakor ebédelni, de legalább hétvégén nem hajt minket a tatár. De van, hogy egyáltalán nem is főzünk hétvégén, hanem elmegyünk valahová enni, vagy rendelünk, pont mert úgyis egész héten dolgoztunk, akkor legalább a hétvége hadd teljen pihenéssel az időrabló főzőcske helyett. Ha meg főzünk, akkor azt ne percre pontosan kelljen már az asztalra letenni, hanem akkor, amikor éppen elkészül kényelmesen, nyugisan.

Mondjuk hála az égnek a mi életvitelünk minőségét nem befolyásolja, hogy egy önmagát enyhén szólva túlpozicionáló kis polgármesterné mit gondol az étkezési szokásainkról. Mindenféle "irigység" nélkül. Ismerem az itteni polgármestert (szintén kisváros), a tőlünk nem messze lévő megyeszékhely előző polgármesterét is ismerem, ebben semmi presztízs nincs, maximum azok szemében, akik valahonnan nagyon lentről jönnek, és ez a csúcsok csúcsa. Egy kisvárosi polgármester, aki a saját kis szemétdombján kiskirály, a nagyvilágban egy huszonharmadik senki. A felesége, aki meg aztán tényleg csak ezt tudja felmutatni, hogy az ő férje a polgi, na az meg aztán végképp. Szóval igen, mi tényleg nem egy kaszt vagyunk.

2020. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!