Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog délután fél...

Normális dolog délután fél négykor ebédelni?

Figyelt kérdés
A szomszéd nő rendszeresen fél 4-4 óra magasságában szól ki a gyerekeinek, hogy kész az ebéd. Normális dolog ez? Én volnék maradi? Más is csinálja így?
2020. nov. 18. 22:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/176 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk is sokszor akkor van


2.5 éves a lányom, 9 körül kel, ő még tejitallal indít.

11 óra körül eszik szilárdat elsőnek, zabkása, szendvics stb.


Úgyhogy ebéd 15 óra körül van, uzsi 5 körül és vacsi 19 körül.


Nekem is jó késő du. az ebéd, nem vagyok dél körül éhes. Férjem meg vacsorári eszi a főtt ételt, mert 17 után ér haza..



Ha dolgozni fogok nemsoká én 16 órára fogok hazaérni, este 6 lesz mire főtt étel lesz, bár. gyerek eszik majd az oviban, nem is fogok minden nap főzni.


Mit hallgatózol?

2020. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/176 Derjaderja ***** válasza:
94%

Sok családban ez a szokás, főleg hétvégi ebéd esetén.

Nyilván nem arról van szó, hogy előtte nincs étkezés.

Én semmi rosszat nem látok ebben, de kivagyok az ilyen típusú szomszédoktól.

2020. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/176 anonim ***** válasza:
94%
Elmondom neked kérdező, ő még mást furcsáll nálatok. Csak lehet van olyan intelligens, hogy vállat von és azt gondolja, nem az ő dolga, csináljátok ahogy nektek jó.
2020. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/176 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy egyértelmű, hogy troll..


Másrészt én ezt a főtt étel mániát se értem, én hetekig ellennék sajtokkal, zabkásával, joghurttal, gyümikkel, szendvicsekkel.

2020. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/176 anonim ***** válasza:
96%

Remélem befejezted az ontomjenezest.


Én nem sportolok, egyetemre sem járok, tiszták vagyunk de sokszor van disznóól, a gyerekek játszanak.. Boldogok vagyunk, és nem szóljuk le a szomszédot, amiért délben ebédelnek.


És kisebbségi érzésünk sincs.

2020. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/176 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk is van így. Feltehetem előbb főni, de attól még senki sem lesz előbb éhes. Akkor meg melegíthetem újra.

Amúgy meg ostoba unatkozó ember vagy, akinek semmi elfoglaltsága, mert ha úgy tele lenne a napod, mint állítod, akkor nem a szomszédon legelteted a szemedet, hanem saját magaddal foglalkozol.

Az intelligens ember ismérve, hogy tudja hol a helye, és mibe érdemes és mibe nem beleszólni.

Te meg ezt tárgyalod ki a férjeddel, nem akartok inkább egy értelmes beszélgetést folytatni, vagy ne hagyja isten szexelni egy jót?

Mert isten igazából, kik*f*lhetn* belőled ezt a hisztit!

2020. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/176 anonim ***** válasza:
95%

Kérdezőnek a #20-ra: ebből is látszik, hogy az intelligenciát nem a diplomával adják. Ha valaki nem születetten intelligens, nem létezik az a papír, amivel szert tehet rá. EQ-ra meg pláne nem.

NULLA közöd van ahhoz, hogy kinek milyen a napirendje, időbeosztása. Akkor sem, ha valóban csak lustaságból van így náluk. Tudod, nem lehet mindenki olyan hiperszupermenőtökéletes teremtmény, mint amilyen te vagy (pontosabban, amilyennek képzeled magad).

Szívesen lennék egyébként a szomszédod... velem jóval kezdenél, az biztos. Elég hamar lemosnám a képedről ezt a mérhetetlen önelégültséget (neeem, nem tettleg). Szívből kívánom, hogy egyszer kikapj egy olyat.

2020. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/176 anonim ***** válasza:
95%
Ugye ez csak provokatív kérdés, ilyen nő (anya) nincs, nyugtassatok meg.
2020. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/176 A kérdező kommentje:
A valóságban hozzám se mernél szólni, nem egy kaszt vagyunk.
2020. nov. 18. 23:55
 30/176 Derjaderja ***** válasza:
93%
Amúgy szerintem is troll.
2020. nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!