Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Névnapra sok 30 ezerért...

Névnapra sok 30 ezerért ajándék? Aztán Mikulása is játék,majd karaácsonyra is kb 40 ezer csak apától egy 7 évesnek. Minden ünnep 2 héten belül van szinte.

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 11:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
A gyerek nem tehet arról, hogy a névnapja Mikulás és Karácsony környékén van
2020. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Rohadt sok. Névnapra 30 ezer... Én névnapra már az 5 ezret is sokallom. Persze, kisgyerek meg minden, szeretik a játékokat, de nem kell neki ilyen rövid időn belül ennyi ajándék. Ha már mindenképp ennyiért lenne ajándék, akkor én pl. a névnapi drága ajándékot félreraknám egy olyan időszakra, amikor más ünnepek sincsenek. Inkább jobb évközben ajándékokat adni, minthogy bumm itt a december tessék itt van ezer ajándék. Pláne, hogy drága dolgokról van szó.
2020. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
#2-es vagyok. Oké, hogy ilyen időben van a névnapja, nem az ő hibája. De szerintem ilyen rövid időszakon belül mindenre nagyon drága ajándékokat adni nagy hiba. Szerintem névnapra kéne venni egy olcsóbb apróságot, aztán ünnepek után, mikor nincs semmi, majd kap valami drágább utónévnapi ajándékot. De szerintem jobban értékeli a gyerek is, ha nem egyszerre kap mindent, mert annyi játékot kap majd hirtelen, azt se tudja melyikkel játszon.
2020. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem az ár a lényeg, nyilván megengedheti magának az apuka. Ha értelmes ajándékok, akkor nem sok.
2020. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
14%
2-es, neked drága, másnak meg nem.
2020. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén szólva nálunk névnapra szinte 0 az ajándék.Persze kap valamit, de talán 5000ft értékben.A szülinapon,karácsonynál azt vesszük amit szeretne, amire vágyik.De nálunk a névnap nem egy akkora durranás(se felnőtt családtagnál,se gyereknél, hogy ekkora összeget költsünk).Apuka nyilván túlkompenzál.Megesik.
2020. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%
Aki megteheti... De amúgy felesleges ilyen értékben vásárolni, főleg, hogy úgyis egymást érik az ünnepek. Névnapra elég lenne vmi apróság, Mikulásra is csak édesség. Karácsonyra elég a játék.
2020. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
A 3 alkalomra összesen is sok 30
2020. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Derjaderja ***** válasza:
60%

Szerintem egy ekkora gyerek nincs tisztában az ár fogalmával, nem ezen múlik, inkább az ajándékok számán.

Pl 30.000 az egy handmade waldorf baba is lehet (lányom van), vagy egy varázspalló 15 ezer, egy rendes építőkocka készlet pl. Könyv se olcsó. Nagyobb gyereknek a technikai cuccok pláne.

Sokszor egy amúgy is esedékes dolgot vesz meg az ünnepre az ember.

Párom pl egy drónt vett a 13 eves fiának névnapra. Kb egész nyáron minden nap játszottak vele.

Ha 15 vackot vesz fele pénzből, vagy 20kg édességet, az jobb?

2020. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
Az lehet, hogy 1-1 darab ajándék alkalmanként. Miért lenne sok?
2020. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!