Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 8 éves fiam miért piszkálja...

A 8 éves fiam miért piszkálja mindig a nadrágját?

Figyelt kérdés
Már észrevettem, hogy észre sem veszi, hogy csinálja, ha rászólunk, akkor abbahagyja, kb 10 percre.
2020. nov. 30. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert csúszik?
2020. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted pontosan, hogy piszkálja a nadrágját? Mit csinál, melyik részével? Én kisebb koromban a farmernadrágot piszkáltam mindig, a gyűrődéseket nyomogattam, mert valamiért jól esett. Feszültséglevezetés, vagy bármi, azóta sem tudom. És néha azóta is csinálom.
2020. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a fütyijét piszkálja, mert teljesen olyan, mintha odanyulkálna
2020. nov. 30. 17:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel meg is válaszoltad a saját kérdésedet.
2020. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, így már érthetőbb. Ennek több oka lehet, és ehhez már lehet, hogy kevés az itteni közösség. Lehet, hogy csak viszket neki, vagy egyszerűen csak rájött, hogy jó érzés, ha piszkálja, de nem tudatosult benne, ahogy az sem, hogy ez társadalmilag nem egy illő dolog.
2020. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát Istenem. Kérjétek meg, hogy mások előtt ne tegye, mert az csúnya dolog. Különben ez teljesen természetes, ahogy közeledik a serdülőkor.
2020. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Azért ezzel a csúnya dolog megfogalmazással vigyáznék. Igen, azt meg kell értetni vele, hogy nem illik, de ne úgy, hogy ez bűn, vagy rossz, vagy hasonlók. Erre mondtam, hogy talán már kevesek vagyunk ide. Vigyázni kell itt azzal, hogy hogy állsz hozzá, mert aztán meg ha úgy rögzül benne, hogy az ilyen jellegű dolgok rosszak, bűnösek, az hátrányosan hathat a szexuális fejlődésére majd.
2020. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

6-os voltam.


Én is úgy értettem, hogy ez csak MÁSOK ELŐTT csúnya dolog, és ezt a gyereknek is hangoztatni kell.

2020. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Így értem, de mi fog megmaradni a gyerekben? Az, hogy csúnya dolog. Persze ember legyen a talpán, aki ezt tökéletesen lekommunikálja.
2020. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom azzal is tisztában van, hogy ha mások előtt odapisil az osztályterem közepére az csúnya dolog, ha ezt a slózin teszi, nem az.


Ugyanez a helyzet a maszturbálással.

2020. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!