Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon gáz minden reggel egy...

Nagyon gáz minden reggel egy Dörmi maci?

Figyelt kérdés
Reggelente azt eszik gyorsan, ugyanis az óvodai reggeli kelestől még majd 3 óra. Máskor és más édességet nem eszik, ezenkívül kiegyensúlyozott táplálkozás jellemző (kivéve ha jön a mama :)). 3 éves.
2020. nov. 30. 23:06
1 2
 1/18 anonim válasza:
35%
Dehogy gaz! :)
2020. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Egyáltalán nem gáz!
2020. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Jobb lenne valami laktat és nem tömény cukor. Ettől még ugyan olyan éhes lesz.
2020. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem nem gáz, ha amúgy nem eszik össze vissza. Nekem még nincs saját gyerekem, de kiskorunkban nekünk is mindig kb ennyi édesség volt megengedve egy nap. Egy túró rudi, sportszeket vagy ilyesmi
2020. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem adsz neki normális reggelit ha éhes?
2020. dec. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Csinálhatnál neki akár normális reggelit is, amit az úton is meg tudna enni, ha ez az oka az édességnek. Egy szendvicset összedobni nem több mint 5 perc és pomt ugyanúgy meg lehet enni útközben
2020. dec. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Ezt én sem értem és én nem is adnék. Nem tartana sokáig megkenni neki 1-2 szelet kalácsot, és azt tudná majszolni az úton.
2020. dec. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Láttatok már 3 évest, 6-os 7-es? :) Útközben szendvics, vajas kalács? 90 %-a fix, hogy a ruhán landol.

Még normálisan az asztalnál ülve se esznek 99 %-ban tisztán.

Gondolom ezért dörmiztek, mert azt nagyjából maszat nélkül megeheti.

2020. dec. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

8!


Láttam. Az enyém képes volt szendvicset enni. Be kell csomagolni neki és máris nem landol semmi a ruhán. Az asztalnál is képes volt enni. A kortársai többsége is. Nyilván nem morzsa nélkül, tokeletesen, de nem is kismalac módjára.

2020. dec. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Nálunk afféle jolly joker, amit ha olyan helyre megyünk bedobok a táskába egy banánnal vagy almával és az lesz az uzsi.

Minden nem adnám, mert hamar megunná szerintem. Nálunk a mindennapi kezdés az a kakaó

2020. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!