Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lego vásárlásban segítség?

Lego vásárlásban segítség?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni.


Télapóra, ajándékba egy kisebb dobozos Legot keresek, kisfiúnak, leginkább olyat szeretnék, ami vonat, autó, vagy munkagép témájú.

Van neki több Legoja, ömlesztett is, de mivel ez ajándék lenne, kimondottan dobozosat és „készletet” szeretnék.


Annyiféle van, hogy elvesztem...

Akinek több ismerete van, szerintetek melyik lenne a jó választás?



2020. dec. 1. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha teheted menj be egy Lego store-ba, és ott körül tudsz nézni. Rengeteg féle van. Rengeteg féle árral. Ott viszont látod kirakva a nagy részét, és még ár szerint is válogathatsz.
2020. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Talán a kora is kellene. Egyébként felmész a kockaáruház honlapjára és böngészel tematika szerint.
2020. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

5 éves.

Köszönöm, hogy írtatok, az az igazság, hogy én még soha nem vettem Legot!

Megnézem az oldalt természetesen.

2020. dec. 1. 17:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisebb creator kèszlet ilyenkor jò megoldàs.
2020. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nezz szet a kockaaruhaz, kockavilag oldalakon. Lego city, creator temakban. Majd keress ra az arukeresoben. Rengeteg akcio van, en 12 ezres keszleter vettem 4500ft ert mikulasra.
2020. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nézelődök.


#5. Nagyon jól jártál, ez aztán a szerencse :)

2020. dec. 1. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Creator, amit már írtak fentebb is. Egy doboznyi legót 3 módon lehet összerakni, külön útmutatója van mindnek. 5-6-10e körül vannak, kezdésnek a legjobb. Fiamnak is volt több buszos-vonatos, hajós-repülős. Most lego technik-et kért 🙄
2020. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sőt a creatorban 3 fèle összerakàshoz van ùtmutatò, ès online vannak tovàbbiak.
2020. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lego.hu Lego hivatalos oldalán is megtudod nézni az összes Lego készletett,van Lego junior ,Lego city de ott creátor is.
2020. dec. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!