Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis gyereked mit kap karácson...

Ovis gyereked mit kap karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mit szeretne? Mit kap? Megvettétek már?
2020. dec. 1. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Kamerás autó, cry pets kutyus, elektromos uno, CD-s rádió, bűvészkészlet, ufo drón.

Ezeket így rokonokkal karöltve, black friday miatt javarészt megvan.

2020. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Legot, Barbie babát lakókocsival, Present Pets kutyust, tüllszoknyás balettruhát. Van amit már októberben megvettem de van amit holnap hoz a futár.
2020. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Enchantimals panda babaházat. Már megvettem.
2020. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Mindketten kapnak 2-2 könyvet , 1-1 kis doboz Lego-t , a lányunk egy hajas babát (Götz Aquini 33cm)... Ezeket már megvettük. A fiam kívánsága még 1 Playmobil vár (ezt használtan vesszük a szomszédtól) és talán veszünk még a lányunknak egy playmobil családi autót mert imádja járművekbe ültetni a figurákat.

A fiam tavaly még nem kért semmit, most bezzeg sorolja hogy mi mindent szeretne, de persze nem kaphat 3 playmobil várat és hozzá kalóz hajókat... 5 éves lesz nemsokára amúgy. A lányunk 3 múlt, ő még nem sorolja a kívánságait...

A Mikulás pedig színezőt, diafilmet és mesekönyvet hoz.

2020. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Emeletes parkolóházat kisautókkal, diafilmeket és 2 kisebb kirakót.Én tavaly karácsony után megfogadtam, hogy többet nem fogok semmit az utolsó időre hagyni, úgyhogy szeptember óta néztem minek mikor kedvezőbb az ára és megvásároltam.Egyenlőre listát még nem adott a lányunk, hogy mit szeretne, de az érdeklődésének megfelelően választottunk úgyhogy tuti örülni fog.
2020. dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Orvosi bőrönd szett, nagyobb méretű lego duplo, bogyó és babóca porcelán étkészlet, füstölő-világító elektromos vonat, Boogie plüss kutya, Tulipán csoport ovis füzetek


Ezt mind tőlünk, sógoréktól és a nagyszülőktől kapja, egyedül apósomék ajándékát nem tudom. Már minden ajándékát megvettem időközben, kihasználva az akciókat.

2020. dec. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Távirányítós tank, mert imádja a katonás játékokat.

Kis autó szettet, és mesekönyvet.

2020. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

5 éves lány fesulkodo asztalt kap fő ajándékként (ez a vágya). Emellett csini ruhát, barbit lóval, memóriát, nagyiktol tarsast, duplot

3 éves lány fő ajándéka íróasztal (mert szeret rajzolni és irigykedik a noverere hogy neki van asztala). Mellé ruha, jatekló, játék kisagy, nagxitol duplo. És 1-1 mesekönyv

2020. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
4 éves kislányom állványos mikrofont, puzzlet, süti állatkát és babát kap. 🙂
2020. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!