Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ahol két gyerek van, mennyi...

Ahol két gyerek van, mennyi játékot kapnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Most csak arra vagyok kíváncsi hogy otthon mennyit adtok, egy -egyet vagy többet, kicsit vagy nagyot, árban mennyit szántok fejenként rájuk?
2020. dec. 1. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Van amiből ugyanazt kapják, van amiből mást és kapnak közöset.

Arra figyelünk, hogy kb. hasonló méretű legyen és ne nagyon térjen el a darabszám sem.


Pl. kapnak rajzolós táblát külön-külön, a lányom 2 babát (Elsa és Anna) tanuló órát, a fiam 2 mancs őrjárat autót, játék repülőt, tányért (eltört a kedvence). Közösen kapnak társast.

2020. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Hármat-hármat és egy közöset. A kicsi még csak pár hónapos, ezért nála alacsonyabb lett a végösszeg. A nagyobbik most lesz 3 éves és a három ajándék: egy nagy, egy közepes és egy könyv. A nagy volt 7ezer.

A 7 ajándék összesen nem lett 20ezer.

2020. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
1-1 nagyobb dobozosat amit ok kertek a Jezuskatol es 2 konyvet fejenkent.
2020. dec. 2. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
1-1 ajándékot kap mindenki, minden alkalomra. Persze, a nagyszülőknél is lehet ajándékot kapni, de ott is max 1-1 ajándékot kapnak.
2020. dec. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig több dolgot rakunk a gyerekeinknek ,bár most már csak lányomnak mert nagyok 1 dolgot kapnak de az nagyobb értékü mivel ők már kamaszok vagy felnőtt korúak.
2020. dec. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Nem szoktam az össz összeget nézni.


A kicsinek pont kivonták a forgalmazásàt annak, amit kitaláltam. Új àra 15e

Kéz alól jellemzően 7-8e

Sikerült belefutnom, hogy 2500-ért odaadta egy ismerős.

Nem szeretek használtan venni ajandékot, de itt nem akartam tágítani.



Amúgy azt veszek amire úgy gondolom örülni fognak


Fejenként 10-15e

Mindenki kap 1 nagyobb játékot 1-2 kisebbet és egy korának megfelelő könyvet.

2 éves

9 hónapos


De én veszem meg a családtól is amit kapnak...így is rengeteg dolog lesz..


Van, amit egyikük kap, de egyértelműen közösen játszanak vele

2020. dec. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
En ragaszkosom hozza h tobb minden legyen a fa alatt. 1-1 jatekot en kevesnek erzek a fa alatt, a gyerek is szivesen bontogat. Egy evben egyszer van,ugyhogy en azert ot felet biztos ala rakok.
2020. dec. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom 4 db ajándékot kap. Nálunk a darabszám a legfontosabb. Mindketten kapnak egy nagyobb értékűt, és 3 kis értékűt.
2020. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kapnak 1-1 nagy ertekűt, 2-2 kisebb játékot és 1 közös tarsast. Emellé 1-1 csinos karácsonyi ruhát.

Nagyszuloktol 1-1-et kapnak.

2020. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azert hatart kell szabni,nalunk volt h mindenki kettot harmat vett,mindket nagyszulo,sogorek,mi is. Az lett a vege,hogy a nagy orias ikea szatyorban huztuk haza ,napokig tartott mindent kibontani,a csomagolot kidobni. Soha tobbet.
2020. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!