Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fésű jó egy kétéves...

Milyen fésű jó egy kétéves kislánynak?

Figyelt kérdés
Nincs túl hosszú haja és nem is annyira dús, de sokszor nagyon becsomósodik neki és nem könnyű kifésülni. Milyen fajta fésű lehet jó?

2020. dec. 6. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk Tangle Teezer mini van, a 15 hónapos kislányomnak minden gubancot szépen ki tudok vele fésülni.
2020. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Szia.

Nekünk ilyen van!

[link]


Plusz a müllerben kapható kislányoknak kifésülő spray,unikornis van rajta. 6-700 ft körül veszem.

A baba testápolók környékére rejtik el.

2020. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Nekünk is Tangle Teezer van. Nagyon szeretem, igaz már nagyon hosszú a kislányom haja, de amikor rövid volt akkor is ezt használtuk.

Neki is nagyon csomósodik, néha kiféső spayt is használok hozzá.

A sima fésűkkel nem bírom neki kifésülni.

2020. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk Tangle Teezer van. Én nagyon szeretem.


2 kislány anyukája

2020. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor én leszek a kivétel. Nekünk is van ilyen fésűnk, vettem, mert reklámozzák mindenfele. Nekünk nem jött be. Mintha csak a haj tetejét simogatnám vele, és lelapítja az egészet. A lehető legegyszerűbb műanyag hajkeféink vannak, mostanában inkább párnás aljúak, tökéletesek.
2020. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!