Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen AUTÓs játékot vegyek 5...

Milyen AUTÓs játékot vegyek 5 évesnek?

Figyelt kérdés

Karácsonyra valamilyen autós játékot szeretnék venni egy kisfiúnak, kicsit komolyabbat!

Mindegy mi, csak autós legyen, ez a kívánság.


Ár nem számít, olyan kellene, aminek van értelme és (talán) nem nyúlok mellé.



2020. dec. 16. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka felhiv: Kati, pontosan minek örülne a Pistike? Még van már neki a tudomisénmi?
2020. dec. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bonyolultabb, de ebbe nem szeretnék belemenni.

Szülőket nem érdekli, apja nem tartja vele a kapcsolatot, az anya alig vesz neki valamit, amúgy kb. játékai sincsenek.

2020. dec. 16. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Értem. Ez esetben vegyél neki egy parkolohazat és kisautókat, esetleg ha belefér, akkor egy autópályával.


Parkolóházak: [link]


Ugyanitt tudsz kisautót és autópályát is keresni. Ha nincsenek játékai, ilyesmi jó lesz. Nagy, több darabból áll és sokáig el tud vele szórakozni egyedül is.

2020. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Muszáj autósnak lennie? Én inkább egy villanyvonatot vennék neki, vagy ha nem is villanyt, de vonatot.
2020. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért vonatot, hogy ne legyen már gyerekként függősége egy autótól, ne akarjon mindenáron autót magának majd ha felnő. Egy vonat sokkal emberközelibb, sokkal normálisabb játék. De én vennék mellé egy mesekönyvet is, nagy betűkkel, sok képpel, ha ilyen rossz családi helyzetben van, nem árt, esetleg te is felolvashatnál neki belőle.
2020. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4,5!


Ilyen orbitális baromságot... Szegény gyereknek nincs játéka, autósra vágyik,merre vegyen neki inkább vonatot, mert nehogy majd autót akarjon felnőttként.... ja....

2020. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, de ez szerintem is hülyeség, amit írtál 4-5...

Szereti a vonatokat, a munkagépeket is. Autós játékot szeretne, ennyi.

Segítséget szerettem volna kérni, hogy aki tapasztaltabb milyen érné meg.


A 3. válaszoló egy jó oldalt linkelt, ahonnan választani is tudok. Köszönöm szépen!

2020. dec. 17. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!