Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azokat a karácsonyi ajándékoka...

Azokat a karácsonyi ajándékokat ami nagyszülőke, unokatesoke, keresztszuloke, azt is a Jézuska a karácsonyfa alá teszi nálatok? Vagy csak az van a fa alatt ami a kis család, szülők-gyerekeké?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik nálatok ez az ajándék hozas fa alá?
2020. dec. 16. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mi apuval és a feleségével, anyuval és keresztanyámmal vagyunk 24-én, mindenki ajándéka a fa alatt van. A Jézuska mondjuk a nagynál (8,5 éves) már nem játszik, a kicsinél (3 hónapos), pedig még nem.
2020. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Itthon a mi Jézuskank ajánkéka, elmegyünk mamához, ott a fa alatt a mama jézuskájának az ajándékai, stb :D

Ha pedig hozzank jönnek, akkor úgy adják hogy " Nézz mit találtam nalunk a fa alatt, a mi jézuskánk gondolt rád is.."stbstbstb :D puszipuszi, ölelgetés, majd ajándékbontás, és "uuuu honnan tudta a jézuska hogy ezt kérteeeeem?"

2020. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
2-es vagyok, természetesen nem csak a gyerekek ajándéka van így, mindenkié :)
2020. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
A kislányunk ajándékai magukban kitöltik a fa alatt a teret úgyhogy nem tesszük ki a többit mert oda sem férnének, meg megzavarni sem akarjuk, ill 2,5 éves és ez az első igazi olyan karácsonya amikor már nagyon várja és izgul, nem akarjuk, hogy esetleg izgalmában csalódjon, hogy azokat nem bonthatja ki.
2020. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk is mindenkinek van egy-egy Jézuskája, aki hoz ajándékot a családban lévő gyerekeknek :)
2020. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Nálunk van mama Jézuskája, meg van "ezt tőlünk kapod" ajándék.

Nekünk elég a Télapó mese, nem akarom X évig azt játszani karácsonykor is, hogy mástól kapnak ajándékot.

2020. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, így van ahogy írjátok. Az a kérdés, hogy akkor minden nem veletek lakó csaladtagé is alatta van-e. Én meg agyalok. Mert a nagy (mindjárt 5 éves) már kikapisgalja hogy vásárolunk valamit, meg a reklámokban is összerakja hogy vedd meg az ajándékokat... Hogy csináljam. Maradjon úgy hogy fa alatt van mindenkié, vagy csak a kis család, többit mi vettük.
2020. dec. 16. 20:09
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

Nálunk egy nagy ajándékot hoz a Jézuska, amibe általában mindenki belead. A többi apróbb ajándékot pedig anya, apa, nagyszulok stb. veszi meg és ezt tudják is a gyerekeink. Bár így is "hazudunk", de mégis megvan a varázs, hogy a Jézuska is jön.

A felnőtteknek viszont már nem hoz ajándékot, ott mindenki egymásnak adja. A fa alatt van minden ajándék, különböző csomagolópapírral vonjuk be, amit a Jézuska hoz, így tudnák. A nagy 10 éves már, szerintem ő már nem hiszi el a mesét, de a húgai(8,5 és 2 évesek) miatt úgy csinál.

2020. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó vagyok.

Bocsi nem voltam egyértelmű.

Akikkel 24-én ünneplünk együtt, szóval a férjem, a gyerekeink és a nagyszülők, az ő ajándékaik vannak a fa alatt. Amit másnap viszünk a többi családtaghoz, azokat nem rakjuk be.

2020. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es és azt hogy mondjátok azokat ti vettetek, Vagy azt is a Jézuska hozta? Csak nem volt a fa alatt.
2020. dec. 16. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!