Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves fiam még hisz a Jézuská...

8 éves fiam még hisz a Jézuskában. Mennyire ciki?

Figyelt kérdés
Imádom benne ezt a gyermeki naivitást, de a nagynéném szerint már el kéne mondani , hogy nehogy kinevessék az iskolában. Ma együtt voltunk ajándékot venni valakinek és mondtam, hogy majd betesszük a fa alá, de még így se esett le neki 😊.

2020. dec. 17. 17:29
A kérdező szavazást indított:
Télapó
Jézuska
Karácsony
73 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja elrontottam. Még soha nem kértem szavazást. Az első legyen ciki, a második, hogy nem ciki, a harmadik talán
2020. dec. 17. 17:30
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem ciki, de szokatlan, az biztos.
2020. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

9 vagy 10 éves volt a nagy, amikor az egyre kellemetlenebb kérdéseire végül bevallottam, hogy én vagyok a Jézuska. De még akkor is reménykedett benne, hogy nemet mondok, és megsiratta. Most a középső 9 éves, sokkal fifikásabb, ő nem kérdez semmit, de nagyon gyanús, hogy tudja. :)

Cikinek sosem volt ciki, nekik sem, ugyanazt az elvet vallom, mint minden egyéb más felvilágosítás esetében: arra válaszolok, amit kérdez.

2020. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem ciki.10 èves a lànyom,a múltkor mondta ,hogy úgyis tudom hogy Ti vagytok a jèzuska🙂De azèrt írt levelet a jèzuskànak🙂
2020. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy ciki!! Inkább nagyon aranyos ès imádnivalò!:)


Csak azèrt elvenni tôle ezt a csodát, hogy nehogy kinevessèk az iskolàban szerintem nem szabad.

A suliban ezer dolog miatt kinevethetik, cikizhetik, inkább azt kellene megtanítani, hogy “semmi sem ciki”, ne törôdjön azokkal akik kinevetik bármièrt is. (Mondom èn nagyokosan:)) , de fogalmam sincs, hogy èn, hogy fogom tudni ezt neki megtanítani:) Most 6 èves, jövôre suli...)

2020. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%
Èn az òvodàskorù gyerekemmel sem jatszok olyat, hogy ki hozza az ajàndèkot. Mi vesszük ès kèsz. Ez nem ciki vagy nem ciki, hanem vilàgnèzet kèrdèse.
2020. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Szegény gyerekek, miért nem lehet ezt a csodát minél tovabb megtartani nekik?
2020. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
7, nekem csodálatos volt a gyerekkorom "Jézuska hozza" mese nélkül is. Ez világnézeti kérdés. Szüleim ateisták voltak, de ettől függetlenül varázslatos karácsonyaink voltak. Ugyanúgy vártuk, reméltünk, imádtuk az egészet annak ellenére is, hogy a szüleinktől jött a meglepi. A Télapó mese pont elég volt.
2020. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%

Én is utálom ezt a "jézuskázást", semmi értelme, a legjobb a papáék jézuskája, a mi jézuskánk, borzalom. Nálunk tudja, hogy kitől kapja az ajándékot, mikulás van, de az csak 6.-án.

Kérdésre válaszolva: én már rég elmondtam volna, szerintem nagyon fura, hogy, eddig nem vette észre.

2020. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Majd sok, most válaszoló anya rájőn, hogy egy 8 éves is milyen kicsi még és milyen gyereklelkű. Most a 1-4 évesek mellett nagynak tűnnek...
2020. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!