Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves Anyukák! Rábiznátok...

Kedves Anyukák! Rábiznátok egy 16-17 éves gyerekre a 3,5 éves kisgyereket?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi időre?
2021. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Az én gyerekeim?
2021. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha ismerik egymást közelebbről, valamint ha egyik se extra (tehát a tinédzser nem teljesen hülye, a kisgyereknek meg mondjuk nem epilepsziás), akkor miért ne.
2021. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Volt már rá példa. Én pont vigyáztam 2 napot ilyen gyerekre gimi mellett.


Ennek előfeltétele volt, hogy mindent megmutattak, mit kell csinálni és én is megmutattam, meg tudom csinálni.


Így telejs volt a bizalom mindkét irányba és win win volt. Én is tanultam nekik is volt szabadidejük.

2021. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Én bébiszitterkedtem néha 16 és 18 éves korom között, vigyáztam egészen kicsikre is. Ha nem sajátod, de ismered és megbízol benne, akkor igen. Fontos dolgokat meg kell beszélni vele és jó ha a kicsi is tudja, hogy most anyuéknak dolga van, addig x vigyáz rám.
2021. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Attol függ. A középső fiamra simán rá lehetett volna bízni egy 3,5 évest, amikor ő 16 éves volt. Persze attol függ, mennyi időre, pl. egy délutánra mindenképp. Nagyon szereti a kicsiket, figyel rájuk, tud is velük bánni. A lányomra viszont 18 évesen sem... Ő a Holdon él, szétszort, álmodozo. Egy fél orára esetleg, de egy délutánra biztosan nem bíznék rá 3,5 évest.
2021. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Én 14 évesen vigyáztam rendszeresen egy 1 év alattira, meg 16 éves koromtól ugyanarra a gyerekre + az akkor született testvérére nagyon sokat! Gyakorlatilag míg fel nem nőttek.


Jobban elláttam, mint sok felnőtt a saját gyerekét (tudtam hogyan kell fogni, fürdetni, mindent). Egyik- másik tini ma is ilyen életképes és megbìzhatóbb mint sok felnőtt. Viszont én a 18 éves unokahúgomra nem bíznám rá pl a kicsi gyerekeimet.


Én abban látok párhuzamot, hogy volt-e lehetősége már gyakorolni. Unokahúgomnak pl soha nem volt gyerek a közelében, nekem meg 18 éves koromra már nem nagyon tudott egy gyerek újat mutatni.

2021. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze, ha tudod hogy megbízható.

Mi szoktuk egy 16-17 éves lányra bízni a két ovisunkat, pár órára amíg mondjuk elmentünk vacsizni, stb. De ő szomszéd volt, tehát ismertük és volt egy ugyanilyen korú húga, tehát bőven volt tapasztalata a dologban.

2021. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen megszületett a húgom. gyakran vigyázok rá a mai napig.
2021. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! :)

Társasházon belül pl...de nem annyira ismeritek....

2021. febr. 8. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!