Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok elektromos fogkefé...

Ajánlanátok elektromos fogkefét 5 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Hiába mosom neki minden este,az ínye vonalában egy vékony csík lepedék mindig ott marad(na, ha hagynám).

Arra gondoltam, hogy elektromos fogkefét kellene venni neki.

De nagyon halk kell, hogy legyen , mert a lányom nem bírja a zúgó hangokat elviselni (hajszárító pl).


Van valamilyen márka, ami nektek bevált?

Nagyon szép a foga, szeretnék rá vigyázni.


2021. jan. 12. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezek nem hangosak. Nekem sima egyszerű oral b elektromos fogkefém van, ez nem zúg, mint a hajszárító csak berreg, ahogy vibrál. Egyébként ha meg tudja fogni, szerintem akár felnőtt méretűt is vehetsz, mert maga a fej, ami van rajta, elég pici, jóval kisebb egy átlagos fogkefe fejnél.
2021. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom, láttam már elektromos fogkefét. Húgomnak volt is gyerekkorunkban.

Arra gondoltam, hogy van valami speckó gyerekeknek való típus.

2021. jan. 12. 12:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
OralB Frozenes van a lányomnak 2,5 éves kora óta. Nagyon szereti.
2021. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem jó egyik sem. Fogorvos ránkszólt, hogy sima fogkefét hasznaljunk, mert ezek nem puculnak eléggé.
2021. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is a jégvarázsos oralB van. Szereti a lányom nagyon.
2021. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is jégvarázsos oralb, gyerek nem szereti, fogorvos sem szereti, én szeretem:)


Elvileg a hagyományos fogmosásnál nincs jobb, de az elektromos szórakoztatóbb.

2021. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A hagyományos fogmosásnál nincs jobb - ha tud az ember HELYESEN fogat mosni. Az emberek nagy része nem tud, így az elektromos fogkefével alaposabban tudja mosni a fogát. A gyerekek nagy része (főleg bizonyos kor alatt) sem elég precíz, sem elég alapos. Sajnos nagyon hiányzik itthon egy komplex, preventív program, ahol megtanítanák a felnőtteknek és gyerekeknek a helyes fogmosási technikát, illetve a megelőzés fontosságát, és hogy nem csak az utolsó utáni pillanatban kell fogorvoshoz menni. Sajnos az emberek nagy részének nagyon elhanyagolt a fogazata és legtöbbjük nem tud jól fogat mosni.


[link]


(fogászati asszisztens az eredeti végzettségem)

2021. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Magamnak meg tudom mosni alaposan, de sajnos fogkefét sem találtam még tökéleteset.


Sajnos elég ügyetlen vagyok ahhoz, hogy megmossam a fogát. Nem nagyon esik kezemre.


Tudnám én, hogy hogyan kell, de csak a sajátomnál sikerül.


Persze addig mosom a lányom fogát, míg tiszra lesz, de mehetne jobban is..


Lehet, hogy egy jobb minőségű gyerekfogkefét kellene vennem?


Őrá még nem bízom a fogmosást, nincs még 5 éves.

2021. jan. 12. 17:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél Curaprox gyerek fogkefét. A hagyományos fogkefekhez képest 3-4szer több sorteje van, sokkal jobban tisztit mint a sima bolti fogkefek. Gyogyszertarban tudod megvasarolni, de dm-ben is láttam már.

Nem olcsó, 1500 ft körül van darabja, de megéri.

Világ életemben kuszkodtem a rossz fogaimmal, állandóan fogorvosnal kötöttem ki. Mióta a Curaproxot használom, minden gondom megszűnt.


Az elettomossal nekem az is lenne a problemam, hogy a gyerek elfelejti a normál fogmosás technikajat. És ha pl egy ott alvós kirándulás alkalmaval otthon felejtitek az elektromost, akkor hirtelen honnan szerzel másikat?

2021. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Utána nézek!
2021. jan. 13. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!