Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alacsony gyerekek szülei,...

Alacsony gyerekek szülei, iskolás gyereketek hogy viseli hogy nagyon alacsony?

Figyelt kérdés

nekem lányom van, tudom ez a jobbik eset ha arról van szó hogy nagyon alacsony. Épp hogy betöltötte a 6 évet és iskolába ment, amit egyébként nagyon jól csinál, szereti, szinte mindenből ügyesebb még a 7-8 éveseknél is. De az osztály nagy része már bőven elmúlt 7 éves, és hát olyan kicsinek érzi ott magát.

Tudtuk mikor elvittük 6 évesen iskolába hogy ez lesz, de úgy voltam vele hogy 7 évesen is ő lenne a legkisebb az osztályban (az egész család mélynövésű, apa is én is...)

Szóval szeretném ha megtanulná elfogadni a tényt hogy mindenhol ő lesz a legkisebb.


Szerencsére eddig nem kezdték ki miatta, inkább cukinak találják, de el jön majd az idő mikor - mint mindenkinek - haragosai lesznek akik nyilván ezzel is támadják majd, jó lenne felkészülni és tudni, mivel bátoríthatom


2021. jan. 12. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
sport. Nem minden a magasság. Alacsony emberek is elérhetnek olyan eredményt, amire a többiek felnéznek.
2021. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Deathever válasza:
100%
Bár nekem nem a gyerekem, hanem a szoba- és osztálytársam 19 éves lány alig 150cm. Néha zavarja, hogy nem éri fel a szekrény felső polcát de tényleg ennyi amit negatívumként él meg. A gimiben senki nem ítéli el vagy nézi le, több alacsonyabb és magasabb ember van az "átlagnál". Személyiségileg is egy nagyon rendes, értelmes lány akivel bármiről el lehet beszélgetni magasságtól függetlenül és biztos vagyok benne hogy a lányoddal sem lesz másképp. Én kb 183cm vagyok szóval kb másfél fejjel magasabb és ez soha nem volt akadály abban hogy jó barátok legyünk.
2021. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem kezeljük hátránynak..


Igaz fiatalabb a lányom.


Neki nehezebb dolga van, mert a 1,5 évvel fiatalabb övcse 1 év alatt beérte.

Nálunk az én családom magas..én is

Ő a férjem családjára ütött (anyós 154 cm após 166 cm)


Én örülök, hogy “cuki pici”


Rühelltem a nagy lakli lenni..mondig első voltam a tornasorban.

Mai napig görnyedek...

2021. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A legkevésbé sem érdekli sem őt, sem mást
2021. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora gyerekről beszélünk (meg a többiek)?

Tényleg pici (pl: 6 évesen 100 centi alatt) vagy csak az osztálytársaihoz képest?

2021. jan. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

6.5 éves, 110 cm.

A többieknél egy fejjel alacsonyabb. Néha tesz ezzel kapcsolatBn említést. Ezért gondolom hogy zavarja. Pl tegnap egy kisebb veszekedés során közölte hogy a másodikosok csak azért barátkoznak vele mert kicsi és ez tetszik nekik.

Sok barátja van egyelőre mondtam is neki nem hogy örülne hogy vele még a másodikosok is barátkoznak....de zavarja biztos mégis, ha megjegyezte..

2021. jan. 13. 07:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém 15 éves koráig mindig a tornasor végén volt. Elég sokat piszkálták. Most 18 éves 190 cm magas. Kicsit megnyúlt.
2021. jan. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

110 nem is kicsi egy 6 évesnek, ezt erősítsétek

vagy pont nem kellene nagy feneket keríteni ennek az egésznek.

2021. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hpgy nem jól emlékszem a pontos utolsó mérésre. Az biztos hogy egy fejjel kisebb az összes osztálytársánál. Feltűnően kicsi. Mint ahogy én is az vagyok meg a férjem is.
2021. jan. 13. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom augusztusban lesz 6 éves és megy suliba. Kis termetű, most 106-107 cm körül van.

Az ovis csoportjaban már mindenki elmúlt 6 éves és egy fejjel magasabbak nála. Lanyomat ez egy pillanatig sem zavarta sosem, úgyhogy nem aggodom h a suliban zavarni fogja.

Nyilván a tornasor legvégén fog állni (ahogy én is anno), de majd megmondom neki hogy ezen ne aggódjon mert a cuki pici lányok tetszenek mindenkinek, és sokkal jobb ilyennek lenni mint nagydarab langaletának:)

Próbálj a hatranyabol előnyt kovácsolni:)

2021. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!