Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen az életetek a 14...

Milyen az életetek a 14 hónapos gyereketekkel?

Figyelt kérdés
Igazából napirendre altatasra lennék kíváncsi...egy par hete nagyon megromlott a 14 honaposom altatása...45 percig tart egy altatás és nem értem miért...nem elég fáradt? De ha rajta múlna sosem aludni...mikor kel a gyereketek? Mikor teszitek le aludni...9 honapos korától mar csak 1x alszik napközben de most úgy néz ki mintha már 1x sem akarna...teljesen el vagyok keseredve nem tudom mit csinálok rosszul...

2021. jan. 17. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Este vagy napközben nehéz altatni? Egyébként van amikor kevesebb alvásra van szüksége , néha szándékosan fél órát csusztattam az altatasi időben, és az megtette a hatását.
2021. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mikor kel és mikor fejteted? Nem lehet,hogy túl pörög? 13 hónaposom csinálja azt hogy 8kor kel,ha 12 30kor lerakom akkor jó,ha 13kor akkor ordítás es nem alszik el.
2021. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8 körül ébred általában...10:30-tól kint vagyunk 1 órát...igyekszem lefarasztani sokat jár, 11:45 körül ebéd és kb 12:30 körül kezdem altatni de nagyon tiltakozik...eddig bevállt h a nagy ágyon altattam de mintha mar az sem lenne jó neki...jó esetben 13:00-ra elalszik és kb 14:30kor kel...este aztan 19:45 fürdik, és 20:45re általában alszik...este a kiságyában alszik el ugy h mellett vagyok vagy en vagy a férjem...de akkor is sokszor akár 20 percig is fekszik nyugodtan de nem tud elaludni
2021. jan. 17. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Fél 7kor kel, fél 9kor alszik el. Napkozben fél 10-11 és 3-4 között alszik. 8kor reggelizik. Délelőtti alvás után kint vagyunk udvaron vagy boltba megyunk ilyesmi. Delben ebédel. Utana jazszunk vagy kozben hazimunka stb. Delutani albas utanbent vagyunk, játék stb

7kor fürdetés. En akkor kezdem altatni ha asitozik. Kb 20-25 perc hordozoban levés utan kidől.

2021. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!