Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 31 hónapos,2 éves...

Kislányom 31 hónapos,2 éves kora óta szobatiszta. Éjjel és délután alvásnál kéri a pelenkát. Délután előfordul, hogy tisztán veszem le róla, de éjjel soha,1-2 pisi biztos van benne. Ez baj? Ha igen adjatok tanácsot hogyan szoktathatnám le róla.

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem baj. Az éjszakai szobatisztaság ugyanis várat magára. Egyébként mi is ebbe a cipöben járunk. A kisfiam 38 hónapos, a délutáni alváshoz már nem használunk pelenkát, de éjszaka még igen. Persze olykor elöfordul, hogy ez is száraz marad, de még elég ritka.
2008. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia ezek a gyerekek még nem nevezhetőek szobatisztának.

Fiam 2 éves, és csak éjjelre kell a pelus, de még így sem veszik fel az oviba a minicsoportba, mert nem számít sz.tisztának.

HA nem adsz rá pelust, akkor az ágy bánja, vagy felkel éjjel ha érzi, hogy pisilnie kell, vagy vehetsz gumilepedőt, és akkor legalább az ágy megússza.

Sokan tanácsolják a rongypelust, mert akkor kellemetlenebbül érzik magukat, de én nem "kínlódok" vele.


MAjd leszokik...

2008. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia ezek a gyerekek még nem nevezhetőek szobatisztának.

Fiam 2 éves, és csak éjjelre kell a pelus, de még így sem veszik fel az oviba a minicsoportba, mert nem számít sz.tisztának.

HA nem adsz rá pelust, akkor az ágy bánja, vagy felkel éjjel ha érzi, hogy pisilnie kell, vagy vehetsz gumilepedőt, és akkor legalább az ágy megússza.

Sokan tanácsolják a rongypelust, mert akkor kellemetlenebbül érzik magukat, de én nem "kínlódok" vele.


MAjd leszokik... mondjuk a lányom már 1 évesen sz.tiszta volt.

2008. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!