Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ciki, ha 2 éves kisfiúnak...

Ciki, ha 2 éves kisfiúnak játék babakocsit veszünk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a babakocsi lányos játéknak van elkönyvelne, de amikor a kisfiam 4 éves unokanővérénél vagyunk, imád vele játszatni, sokat tologatja. Ráadásul pár hónap múlva kistestvére születik, aktuális lesz a téma, talán segítene ha ő is tologathatna egy babát/macit/akármit a kis játék kocsijában, mint mi a kistesót?


Amúgy is, ha felnőtt férfiak teljes természetességgel tologatnak igazi babákat igazi babakocsiban, miért ne tologathatnának kisfiúk is játék babakocsit? :) Szerintem ez még abból az időből berögződés, mikor mindent az anyukák csináltak a baba körül, de manapság már az apukák is "babáznak", szóval szerintem nem gáz, ha játékból a kisfiúk is.

Csak annyira lányos játéknak van mégis elkönyvelve... Szerintetek gáz lenne, ciki lenne egy 2 éves kisfiúnak?


2021. jan. 30. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.Mi mindig autót kell vegyünk a lanyunknak,mert őt meg inkább az érdekli.Multkor egy ügyes eladó hajasbabára akarta rábeszélni,de nem jött össze a bolt 😂
2021. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Azt vegyetek neki, ami érdekli.

Az én kisfiam (27 hós) imád porszívózni, úgyhogy kapni fog egy játék porszívót.

2021. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. A fiam 2,5 évesen ment bölcsibe és minden egyes nap arra mentem be a csoportba, hogy az egyik kis barátjával 1-1 babakocsit tologatnak :D
2021. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gáz. Mi játék bevásárló kocsit vettünk, mert imád pakopgatni és tologatni. De még a fűnyíró játék is ilyen.
2021. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Az nem gáz, hogy játszik egy babakocsival. De ajándékba nem venném fiúnak.
2021. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Mondjuk ha lehet, próbálnék keresni valami NEM rózsaszínűt, ami kb lehetetlen, de hátha. :)
2021. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Na de mi itt az ellenérv? Miért lenne baj ha egy kisfiú lányos játékkal játszana? Mitől félünk azon kívül hogy jajj hát az nem való, mi fog történni a kisfiúval ha (akár rózsaszín) babakocsit tologat vagy babázik?
2021. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, kisfiam is 2 éves. Takarítószettet akartunk neki de nem volt éppen és mivel eljátszik az unokatesója játékkonyhájával,igy kapott azt. Főz, kevergeti a semmit, sózza stb az ételt, az is lányos 🙂 takarítószettet megkapta nem rég mert szeret felmosni, söprögetni, porszívózni, ez is lányos inkább. Babakocsin gondolkodunk most mert a szett kocsijába meg minden tologatós játékba beleteszi a plüssöket és tolja. Én se tudom sokszor hogy rokon kislánynak milyen babát nézzünk éppen de már mondták hogy autó, fiús játékkal is elvan. Oviban is lesz mindenféle, nemtől független mindennel fognak játszani, jó ha tudja hogyan is kell.
2021. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki, de nem rózsaszínűt vegyetek. Lányomnak egyéves kora körül vettünk járássegítő babakocsit uniszex színben. Nem rég született meg a kisöccse, nem adtuk el, lehet, ő is tologatja majd.
2021. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
De tényleg, miért nem tologathat rózsaszín babakocsit egy kisfiú? Valaki meg tudja mondani?
2021. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!