Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Heti 1 ott alvás a nagyszülőkn...

Heti 1 ott alvás a nagyszülőknèl egy 2 évesnek sok?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő: egyedül nevelem a 2 èves kisfiamat, apuka külföldön èl-dolgozik. Rajtam keresztül ugyan de tartják a kapcsolatot. Mi pedig minden szombatot- vasàrnapot a nagyszülőknèl töltünk, van hogy szombaton èn hazajövök és mecsinàlok mindent a lakàsban, illetve elintézek minden mást is, pl. nagy bevásárlást, olyankor a fiam nagyszülőknèl alszik, vasárnap pedig haza hozom. Hètköznap természetesen együtt vagyunk külön a nagyszülőktől, de szerintetek nem fog sérülni a kis lelke hogy heti 1 napot nagyszülőknèl alszik? Elejétől kezdve szèpen fokozatosan szoktattuk nagyszülőkhöz. Imádjàk őt, tudom hogy a lehető legjobb helyen van még is aggaszt, nehogy azt érezze hogy nem számíthat ràm, vagy esetleg cserben hagyom. Ő egyébkènt imád ott lenni, mindig örül ha megyünk, mègis bennem van ez. :(

2021. febr. 14. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Inkább örülni kell,hogy vannak nagyszülei akik szeretik és a gyerek is szeret náluk lenni . Miért lenne sok heti egy alkalom ??

Az ember lelke nem attól sérül ,hogy a szeretteivel tölti az időt ..

2021. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Nezd, ha neked igy jo, hát csináld így. Nekem sok lenne minden hétvége anyamekkal és a gyereket se hagynám ott heti egy napra, de te tudod.
2021. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A "kis lelke" dehogy fog sérülni ettől.
2021. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

,, Ő egyébkènt imád ott lenni, mindig örül ha megyünk, mègis bennem van ez. :( "


Ezek szerint a kisfiadnak nem sok, sőt még örül is neki ha ott lehet, neked viszont sok. Nem lesz rá rossz hatással, ha jól érzi magát, nyugi. :)

2021. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzi magát, gondolom a nagyszülők is, akkor nincs probléma. Ettől még jó anya vagy.
2021. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem másfél éves korától ment a gyerek heti egyszer, pedig ketten vagyunk a férjemmel. Semmi gond nem volt, szeretett menni. Azóta eltelt 2-3 év, és már nem vállalják (elég idősen lettek nagyszülők), de nem volt semmi gond. (Én mindig sírtam, amikor elment :D, de ő remekül elvolt.)
2021. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiam is 1-2 hetente a mamájánál alszik pénteken. Nem azért, mert én akarom, hanem anyósom szokott menni érte aznap az oviba, és általában kitalálják együtt, hogy hadd aludjon ott. Ruhája van ott egy váltásnyi kb mindig, szóval csak felhívnak, hogy ott maradna a fiatalúr. A fiam tudja jól, hogy nem muszáj, és ha nem akar, akkor nem kell. De ha ő is szeretné, meg anyósék is, akkor miért ne engednénk? Oké, ő már 4,5 éves, de nem most kezdődött ez, már viszonylag régóta ottalszik olykor.
2021. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem sok :) ha szeret ott lenni, és jól gondozzák, engedd nyugodtan. Én gyakorlatilag a nagyszüleimmel nőttem fel
2021. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!