Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket szokott otthon csinálni...

Miket szokott otthon csinálni lázas beteg gyerkőcötök?

Figyelt kérdés
Sokat alszik, pihen vagy ilyenkor is aktívan játszik, mozog?

2021. febr. 28. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Kb 1 hete volt lazas. 1 eves. Egesznap aludt,ha hatott a gyogyszer,akkor játszott,de az nagyon keves ido volt
2021. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
A nagy bágyadt ilyenkor, max rajzolgat, de inkább csak néz maga elé vagy kéri, hogy olvassak, énekeljek. A középső sosem volt még kisbeteg, amikor a szíve vacakolt, akkor jókedvű volt, de fáradékony. A kicsi pörög, magas lázzal is, és bár nem nézünk mesét szinte soha, neki én rakok be olyankor direkt, hogy pihenjen kicsit.
2021. febr. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Semmi nem látszódik rajta 39 fokig, csak akkor tudom, hogy láza van, ha hozzáérek az arcához vagy a nyakához, általában teljesen véletlenül derül ki. Volt, hogy 38.5 mellett simán takarítgatott meg játszott a játékaival. Az étvágya is ugyanolyan jó, mint máskor.


Ilyenkor szoktam neki mesét kapcsolni, hogy pihenésre bírjam.

2021. febr. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
11 hónaposan volt lázas. Mivel a torka is fájt, így sírt egész nap, meg csak a kezemben aludt el. Amikor éppen pörögni akart, raktam be neki mesét, hogy pihenjen már, mert máshogy nem tudtam rávenni... Szóval két véglet volt. Az egy éves oltás +bexserotol is lázas volt, de ott ugye megint fájt a lába, tehát sírós volt megint. Olyan még nem volt, hogy _csak_ lázas lett volna.
2021. febr. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
A lányomat nagyon megviseli a hőemelkedés is. Ő olyankor egész nap csak fekszik. Ha hat a gyógyszer, akkor játszik picit, de utána újból lefekszik.
2021. febr. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanúgy pörög, mint máskor
2021. febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feküdni, aludni, tv-t nézni, meséskönyvet nézegetni az ágyban. 5 éves kislány.
2021. febr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Mivel ilyenkor gyenge és erőtlen, nem várom el tőle h bármit jatszon/csináljon h lekosse magát. Fekszik, mesét néz, alszik.

Miért, egy felnőtt mire vágyik ha lázas és szarul van? Hogy fekudjon, pihenjen és meg se kelljen mozdulni. Sztem gyerek ugyanez. 5 éves

2021. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!