Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és fél éves fiamnak ajánlaná...

3 és fél éves fiamnak ajánlanátok húsvétra ajándékot?

Figyelt kérdés

Tudom az én fiam. De a mi részünkről megvan mit kap(2 kerekű roller). Megkért egy rokon hogy kb egy 10esért vegyünk. És meg vagyok lőve.

Biciklije már van, pótkerék nélkül megy vele. Nagyon ügyes és okos de nem tudom mit vegyünk. Játékot amit lakásban használ nem nagyon szeretnék mert van elég. Meg hát jön a jó idő és inkább valami kintit szeretnék. Persze nézelődök még meg gondolkozom de létszi adjatok ötletet.


2021. febr. 28. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Állatkerti belépő a családnak, felhasználhatod tetszés szerint fél éven belül.
2021. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Fészekhinta
2021. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Piros tojás.

Bocsi, de én nem is tudtam, hogy Húsvétra szokás az ajándék.

2021. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Pöttyös labda, csokitojás / vagy bio cukormentes babakeksz (nem tudom, milyen fajták vagytok ebből a szempontból). A maradék 8000 Ft-ot meg tegye el a rokon karácsonyra. Nem értem, miért szoktatjátok rá, hogy húsvétra nagyobb értékű ajándékot kap?
2021. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Tojáskeresés? Szerintem ennyi idős gyereknek elég érdekes lesz. Drága, fölösleges ajándékot minek? Húsvétra nem szokás az ajándékozás. Max. csokinyuszi, tojás.
2021. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Ruha, en minden alkalomra kerek a fiamnak :)

Homokozo keszlet

Lego duplo

Nyuszis kifesto

Ezeket kapja a fiam.

2021. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
ez számomra is sok, hogy húsvétra ajándék. minek, főleg ha megvan mindene. locsolkodásért tojás, édesség, nagyobbaknak pénz járt nálunk gyerekkoromban is, de 1-2ezer forint, nem tizenezrek, meg ajándékok... mondd a kedves rokonnak hogy megvan mindene a gyereknek, adjon neki kindertojást, csokit, valamit, ha akar adjon pénzt, amit félreteszel a gyereknek és ha valami nagyobb dolgot akartok neki venni beleteszed azt a 10est, vagy gyűjtögeted neki és majd tizenév múlva odaadod.
2021. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

A húsvét nálunk, ismétlem nálunk, úgy néz ki,hogy mennek a fiúk locsolkodni és kap érte csokit vagy pénzt.

Ajándékot mégis mi a lopikulanak kapna???

Aki erre jár pontozzon már le...

2021. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Húsvétra ajándék? Most én is meglepődtem, hogy ez szokás valahol.
2021. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Egy csoki nyúl.

Minek húsvétra ajándék?

2021. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!