Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy értessem meg a 1.5...

Hogy értessem meg a 1.5 évessel, hogy vigyázni kell anya pocakjára?

Figyelt kérdés

Jön a kistesó, de hiába minden, állandóan rátenyerel, rátámaszkodik, sokszor egy pillanat alatt, oda se érek a kezemmel, hogy megakadályozzam, és már lendületből beletenyerelt és ránehezedett teljes súlyával.

Nem szándékos, csak egyszerűen nem érti, mi bajom. Már nagyon idegesít... Aggódom, hogy egy rossz mozdulat és baj lesz a picivel


2021. márc. 5. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

1.5 evesnek nincs akkora fizikai ereje, hogy kárt tegyen a pocakodban lévő magzattal.


Max raszolsz, hogy fejezze be. Mondjuk ezt se érti, de talán idővel felfogja.

2021. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos ilyenkor neked kell nagyon résen lenni. Tudom, hogy igyekszel és biztosan elég is. Vigyázva van a kicsi odabent.
2021. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nincs nagy fizikai ereje, de 14 kg, és amikor lendületből, teljes súllyal rámveti magát, azért azt rendesen megérzi az ember.
2021. márc. 5. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős volt a lányom is, mikor a kistesót vártam. Nem igazán értette meg, még kicsi volt hozzá. De sokszor mondogattam neki, hogy ott bent van a kisöccse, mutattam, hogy simogassa, puszilja a hasamat. Ez vmennyire rögzült benne, de inkább én voltam óvatos és figyeltem rá.
2021. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!