Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel jutalamazzátok, jutalmaz...

Mivel jutalamazzátok, jutalmaznátok a gyereket, ha jó jegyet kap, hogy szorgalmas, jó tanuló legyen?

Figyelt kérdés
Az ált iskolai osztálytársam annak idején egy szem diót kapott az anyukájától, ha sikerült megtanulnia egy versszakot a felmondandó versből. Ti mivel jutalmaznátok a nebulóitokat?

2021. márc. 16. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Semmivel. Megdícsérem, aztán kész. Bizonyítványosztáskor meg kap valamit, azzal az ürüggyel, hogy milyen jó jegyei vannak, de azt nem tudja, hogy amúgy is megkapná a dolgot. (Ilyen állatkertlátogatás típusú dolgokról van szó, bár ugye az elmúlt évben közös filmnézés itthon illetve társasjáték az egész családdal lett belőle.)
2021. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szóbeli dicsérettel. Büszke vagyok rá.
2021. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Szóbeli dicséretel,de fél évkor és év végén ajándékkal.jó bizonyítványért.
2021. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Minden otos utan kap 200ft ot. Tobbi jegyert nem jar semmi sem. Ha harmast kap vagy rosszabbat akkor o fizet vissza. Szerencsere ilyen meg nem volt, de ha lenne sem szidnam le. Megbeszelnenk mi nem ment es gyakorlunk.


Felev es evvegen kap jutalmat ami mindig lego volt idaig. Lego manias negyedikesem van :)

Elegge sporolos, tudja a penzt kezelni. Nem szorja el edessegre vagy kacatokra. Nekem fontos, hogy tudja kezelni gazdalkodni a penzzel mert nekem a szuleim nem tanitottak meg, mindenre adtam penzt es folyton elkoltottem.

2021. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak aztán nehogy a tanárnéninek adogassa a kétszázasokat az ötösökért! :D
2021. márc. 16. 18:40
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Ha szerencséje van megdicsérem
2021. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk hasonlóképpen van, mint a 4esnél. Ötösért 100 Ft jár, négyesért semmi, hármas vagy annál rosszabb jegynél vissza kell(ene) fizetni. Erre még nem nagyon volt példa. Bizonyos átlag felett ösztöndíjat is kapnak a diákok, ez is eléggé motiváló. Illetve év végén szoktak tőlem kapni kitűnő bizonyítványért valami apróságot. (Negyedik és nyolcadik osztályosak.)
2021. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne már mindenért jutalmazni?Hagy szokja meg,aztán majd semmit nem fog meg csinálni,csak jutalom ellenében!Elég "jutalmat"kap karácsonykor ,szülinapkor st.Ez alap,ez a dolga!Kap egy ügyes vagy,büszke vagyok rád jutalmat!
2021. jún. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!