Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet kezdeni egy dacos...

Mit lehet kezdeni egy dacos 18 hónapos gyerekkel?

Figyelt kérdés
Ha valami nem úgy van ahogy ő akarja akkor torka szakadtából üvölt, akár egy fél óráig is, míg már hangja sincs. Nem lehet ráhagyni, mert a fejét a földbe veri vagy az asztalba ha nem kap figyelmet. Ami rosszabb, hogy ha ilyen hisztikor ha kézben van akkor az ember arcát csapkodja, vagy úgy megfejel, hogy örülhetsz ha nem ájulsz el. Igazából az egész családnak kezd betelni a pohár, mert nem kellemes hallgatni. Mi lehet jó módszer a leszoktatására? Mert aggódunk hogy ez egyre rosszabb lesz. Az anyja wc-re nem tud elmenni mert ha nem mehet utöna már ordít is, ha az után veszi fel az anyja, hogy rákezdett, akkor csak még jobbam ordít percekig is akár.
2021. márc. 29. 09:54
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
69%
37 Nem azért, de én ha nyűgös, fogzik, szar napja van is meg tudom oldani a főzést. Nem hagyom ordítani, de olyam nincs is hogy 0-24 nyomná. Attól meg nem lesz semmi baja, hogy belevonom a házimunkába pl nem körbeugrálom egész nap, meg az van amit ő akar
2021. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nagy különbség hogy szórakoztatom őt, vagy úgy zökkentem ki h bevonom őt a "dolgomba"
2021. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy az apja figyelmét akarja felkelteni? Mert ha nem törődik vele lehet az a baj.

De.nincs gyerekem csak tervezzük úgy hogy elfogadom ha tök hülyeség amit irtam.

Amugy f.sza lehet a nővérednek egy ilyen " apával ". Meg szegeny gyereket sajnálom.

2021. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes ez a gyerek hiszti. emlékszem amikor unokaöcsém eltaknyolt egyszer az udvaron játszás közben. Felpattant semmi baja nem volt, igazából nem volt nagy esés..sőt.

Nyilvan megnéztük oke semmi baja, röhögött. Latta hogy nem csinálunk nagy ügyet igy játszottunk tovább.

Majd par perc múlva körbenézett es meglátta az anyját, észrevette hogy a terasz ajtónál van. Na azt a hisztit amit elkezdett! Jajj itt faj meg sírás meg minden amit el lehez képzelni. Ha nem látja hogy ott az anyja semmi hiszti nem lett volna.

2021. márc. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!