Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes elköltözni, vagy...

Érdemes elköltözni, vagy nagyon megviseli a kisgyereket?

Figyelt kérdés

Szüleimmel élek elég rég óra. Sajnos nem működött apukával a kapcsolt így elhagytam őt. Ennek már 5 éve.

Most juttottam el arra a szintre, hogy itt kell hagyni a szülői házat és egyedül a lábarma állni.

De a kisgyerek most elsős. Másidk osztályba menne. Szereti az iskolát a környzetet mindent.

Ha most teljesen új életet kezdünk mennyire fogja megviselni?


2021. ápr. 17. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Hát költözz olyan messzire, hogy a sulit megtarthassátok, csak a mama ne tudjon papucsban átmenni.
2021. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Én sem teljesen ertem. Maradjatok a közelben. Egyébként ha egyedülálló vagy amúgy is így praktikus a gyerek miatt. Meg gondolom ő is megszokta a nagyszülők jelenlétét. Szerintem ha valami inkább ez viselné meg, hogy már nincs mindig ott a mama.
2021. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket sokkal jobban megviseli, ha a szüleiddel folyamatosan stresszelsz, mintha új iskolába, de nyugodt környezetbe kerül. Egy ekkora gyerek hamar beilleszkedig új helyre, emiatt nem csinalnék problémát.
2021. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogy döntesz azt teljes hatarozottsaggal képviseld. A bizonytalanságod jobban megviselné, mint a változás amiben biztos vagy és kiegyensúlyozottá tesz
2021. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem egészéges szerintem az ha ott neveled ahol te is felnőttél és most leponzozhattok. En terhesen maradtam egyedül és haza kellett költöznöm de próbáltam minél hamarabb megoldást találni. Végül úgy alakult,hogy 8 hónapos korában tudtunk eljönni.
2021. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
A gyerek túléli, nem kell hímestojásként kezelni ;)
2021. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 petra.kathleen ***** válasza:
70%

Nem olyan ritka dolog, hogy az emberek időnként elkoltoznek, gyerekkel is szoktak. Mi elég sokat költöztünk már, mindenhol megszokták az új helyet egy-két hét után.

Ha a mostani iskolát szeretitek, akkor én megprobalnek a közelben maradni, de ha nem sikerül, azért az sem tragédia, ha másodiktól másik iskolába jár.

2021. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Gyerekfüggő. Egy magasan funkcionáló autistát például megviseli, hát még egy súlyosabb autizmussal élőt. De átlagos gyerekek egy részét is, mivel különféle temperamentumúak. Te ismered a gyermeked, javalsom, hogy beszélgess vele erről, miként élne meg egy költözést.
2021. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!