Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy töltitek el mostanság a...

Hogy töltitek el mostanság a napot?

Figyelt kérdés

Van 3 gyermekem, és már kezdek begolyózni. Minden nap le kell őket foglalom valamivel és már kifogytam az ötletekből, már nem érdekli őket semmi, kivéve egy dolog, a szabadban lenni. De már nagyon herotom van ebből az időjárásból, amikor épp nem esik próbálom őket kivinni de ez alig kis idő utána jöhetünk be mert elkezd esni. Látható hogy nem elég nekik ez a mozgás mert itthon szó szerint fogocskaznak rohangálnak fel alá. Ma is hirtelen kisutott a nap, gondoltam feloltoztetem őket kimegyunk, mire kész lettünk az oltozessel esett is. Most megint süt a nap, de meddig, már ki se merem őket engedni mert jöhetnek is be..

Vmi jó elfoglaltságot tudtok ami nálatok bevalt? 5 3 és 1 éves gyerekek



2021. ápr. 20. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Egy kis esőtől nem lesz bajuk.
2021. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az esőtől nem is, kint is voltak mikor enyhén esett, de mikor rakezd és egyre jobban esik na akkor azért már be hívom őket. De így is olyan minimális kis idő amit így kint vannak, persze most süt a nap, de most aludt el a kicsi így csak 2 mehet ki. A kicsi felkel na akkor meg ahogy eddig majd megint szakad és ő meg szenved 😔
2021. ápr. 20. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél nekik gumicsizmát és vízálló nadrágot. Mi így megyünk ki esőben és eső után is a játszótérre vagy a közelben lévő kiserdőbe. Imádnak pocsolyákban ugrálni.
2021. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Mi ha úgy van, a szakadó esőbe is kinn vagyunk... esőruha, gumicsizma azt had szóljon... én meg a fedett teraszról figyelek 😅


Nálunk mondjuk már 3napja nem esett. Reggeltől estig kinn vagyunk, az alvást kivéve.

2021. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igaz 😀 van nekik minden csak már úgy bele vagyok bolondulva ebbe az időjárása, ezelőtt ugye a nagy szél meg a hideg is közre játszott akkor kevésbé mentünk ki, most legalább jó az idő, csak az eső..

De megyünk, attól bajuk nem lesz az biztos, megfazni meg ilyen időben nem fognak.

Utolso, merre laktok? Nálunk már ez a 4. nap hogy esik, majdnem folyamatosan, hétvégén 1 napot tudtunk normálisan kimenni úgy hogy egyáltalán nem áztunk, persze aznap is esett kicsit.

Köszönöm

2021. ápr. 20. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Velencei tó mellett. Attol kb 10km :)


4es voltam.

2021. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
A legjobb játék a pocsolyákban ugrálás. Gumicsizma, esőnadrág, esőkabát és mehetnek.
2021. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!