Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek szó szerint semmi...

Akinek szó szerint semmi segítsége, az hogy old meg mindent egyedül? Miből enged vagy minek a rovására?

Figyelt kérdés
Másfél éves kisfiúval. Kérlek aki hasonló helyzetben van olyan írjon.

2021. ápr. 21. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
90%
Hát mondjuk másfél évesem mellett már szinte mindent meg tudok csinálni ébrenlét alatt is. A többit délután meg este ha elaludt. Míg kicsi volt, pár hónapos addig ha úgy volt, inkább a házimunkát hanyagoltam
2021. ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
98%

Mi a gondod? Mi nem megy egyedül?

Egyébként engedj a maximalizmusból és máris minden könnyebb.

2021. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:
Konkrétan az, hogy nulla szabadidőm nincs, kimozdulni vagy akár bárkivel beszélgetni élő szóban, nem csak így neten keresztül. Orvoshoz vagy bárhova elmenni nemtudok, mert nincs kire hagyjam.Ha visszavesznek egyáltalán dolgozni akkor azt hogy fogom megoldani egyedül? Ha már most nehéz akkor meg mèginkabb az lesz. ( délutános műszakban 8 után végeznék pl ). Nem szoktam nyafogni, teszem amit kell de most nagyon besokalltam.
2021. ápr. 21. 10:11
 4/74 anonim ***** válasza:
100%
Az otthoni dolgok mentek. Kinti dolgot elintezni nem ment mindent. Hordozni nem tudtam maradt a babakocsi, boltokba járást nem bírta, sírt. Online rendeltem de így is ügyet intezni, posta nem ment, vagy sírással. Szervezéssel volt egy kis segítségem.
2021. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
91%
Mi a munkád? Több műszakost ne vallalj, kérd át magad nappalosra. Ápolók is kervenyezik ha nem tudják másképp intézni a gyermeket
2021. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:

Ruházati eladó voltam, úgy értve van a délelőtt és délután, hogy este 8 kor zár az üzlet. Nemtudom fogják e engedni, másképp nem menne.

Nem egyedül nevelem de úgy érzek mintha úgy lenne!

2021. ápr. 21. 10:15
 7/74 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit besokalltàl a bezàrtsàgtól, ingerlèkenyebb vagy szerintem. Beszèlgess az apukàval, hogy szeretnèl kicsit te is emberek között lenni. Elmenni fodràszhoz, vagy egyedül menni vàsàrolni. Ha jobb idő lesz, könnyebb lesz, ki tudtok menni parkba, ott más anyukàkkal talàlkozol, kicsit te is ki szellőzöl. A munkahely az másabb lesz, ha nem sikerül megoldani a dèlelőttös műszakot, akkor olyat kell keress ami passzol a bölcsihez/ ovihoz. De mindenkèpp azt javaslom beszèlj a pàroddal
2021. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
Párom külföldön van, sajnos hiába beszélek vele mindennap az nem ugyanaz, mintha itt lenne velem és ugye segíteni szintén nem tud onnan. 😟
2021. ápr. 21. 10:25
 9/74 anonim ***** válasza:
83%

Bébiszittert fogadok. Nem írtad, hogy ez opció-e. Nincs itt állandóan, csak ha tényleg muszáj.


Én amúgy egész jól elvagyok az online rendeléssel és ügyintézéssel, viszonylag kevés dolog van, amit csak és kizárólag személyesen lehet intézni, főleg most a vírus miatt. Barátokat is lehet hívni, ha a pötyögés unalmas.

2021. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
46%

kismama műszakot kell vállalni ami 8-4ig tart utána tudsz érte menni majd az oviba de ez meg messzebb van sztem ne stresszelj még ezen

délután pedig házimunka főzés mosás takarítás

2021. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!