Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet baja attól egy kislányna...

Lehet baja attól egy kislánynak, ha fiúként nevelik?

Figyelt kérdés

Most 3 éves, rövid haja van, fiús ruhákba öltöztetik és csak fiús játékokat kap.

Sajnos az apuka nem tudja elfogadni, hogy lánya született.



2021. ápr. 24. 18:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Ez azért a fiúként neveléstől elég messze van. Én anno sima hosszú hajú lányként a játékautókért és játékfegyverekért sírtam a boltba. A szoknyát meg sose szerettem. Volt egy halom babám, de sose játszottam velük.
2021. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
1 Ez voltál te. Kicsit más azért a helyzet ha bele van ebbe kényszerítve a gyerek. Elég kemény lelki problémákat okozhat.
2021. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Én is ismertem ilyet. A lány a bátyja ruháit hordta, úgy beszélt és viselkedett, mint egy fiú. Onnan tudtad max hogy nem az, hogy fülbevalója volt, de így is volt olyan tanár, aki fiúnak nézte. Nagyon kínos colt
2021. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Elég sok ilyen kislányt ismerek, meg olyat is, aki full fodros rózsaszínben kitesz három fiút...
2021. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Ismét egy keverőgép, akinek semmi köze az ég világon a gyerekhez, mégis megmondja a frankót, és idejön felesleges kérdéseket kiírni....
2021. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok keverőgép, az anyuka volt osztálytársa vagyok, összefutottam vele, a gyerekével volt és csodálkozva kérdeztem, hogy nem kislányod született?

Így elmesélte a történetet, így jobban elfogadja az apja, de nem mer második gyereket vállalni, mert mi lesz a kislánnyal, ha a második gyerek fiú lesz?

Egyébként én arra gondoltam, hogy nem lesz-e így leszbikus a kislány?

2021. ápr. 24. 20:15
 7/20 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagy keverőgép?! Akkor most mit csinálsz?! 🤣🤣

Neked nem holt mindegy, hogy a joskapista meg a felesége hogy neveli a gyerekét?!

Ha most kiírsz ide kérdést, pletykálsz róla, attól jobb lesz valakinek?!

Foglalkozz a sajátoddal...

2021. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Súlyos identitászavara lesz. Ami sajnos ma egyre divatosabb, de attól az még egy betegség. Arról nem is beszélve, hogy ha nőként tud is majd esetleg normálisan funkcionálni, az biztos, hogy tele lesz elvetettséggel, amiért nem kapott szeretetet attól a személytől, akitől a legjobban várta, és hogy olyan dolog miatt nem szereti az apja, amiről nem tehet. Szerencsétlen gyerek, édes Istenem.
2021. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Lezbikus nem hiszen hogy lenne.

Az apukának fel kellene fognia, hogy neki lánya van. A kislány döntse el (vagyis legyen beleszólása), hogy mit akar felvenni, mivel akar játszani, milyen hajat akar. Ez a rákényszerítés nem jó.

Az megint más, ha fiús játékkal akar játszani, ő akarja, nem pedig az mondják hogy azzal kell! Kedves 1-es.

Lelkileg oda lesz teljesen szegényke :(

És a legszomorúbb, hogy az anyuka ezt hagyja.

2021. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Leszbikus nem lesz... Vidzont lelkileg sérülhet attól, hogy sosem lesz elég jó, mert lány.

Az exemet lánynak várták... Ugyan nem nevelték lányként, csak mindig éreztették vele, hogy nem rá számítottak. A bátyja volt A GYEREK, ő meg a járulékos veszteség.

Állandó megfelelési kényszere volt az anyja felé, ez is okozta a kapcsolatunk végét.

Akkor javult a helyzet, mikor gyereke lett, így megadta az anyjának a vágyott kislányt a családba.

2021. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!