Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló anya lettem, aki...

Egyedülálló anya lettem, aki hasonló helyzetben van: a ti településeteken mennyire segítőkész a polgármester?

Figyelt kérdés

Egy életem, egy halálom, mert senkim nincs, holnapra van egy időpontom a polgármesterhez. Nem adományt kérek! Hanem munkát,szeretnék dolgozni. Ègető szükségem lenne munkára. A párom ( élettàrsam) elhagyott, ketten maradtunk a kislányommal.

Nagyon kétségbe vagyok esve. A pàrom azt sem tudni hol van, telefont sem veszi fel. Másoktól tudom, hogy van valakije és nagy eséllyel vele van.



2021. ápr. 25. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
21%
Gratulálok a párválasztásodhoz. A közmunkával nem leszel sokkal bejjebb.
2021. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
84%
Egy 200 ezres városban élek. Itt be se juthat halandó a polgármesterhez.
2021. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
Nem közmunkára gondoltam, 2 szakmám, érettségim, nyelvvizsgám van. Helyben ahova tudna alkalmazni. Gratulálhatsz, de nem kellene ismeretlenül ítélkezni, sosem volt ilyen a saját anyja le van döbbenve rajta, úgy néz ki egy kiscsaj megbolondította. Nem volt ő ilyen.
2021. ápr. 25. 14:24
 4/66 A kérdező kommentje:
Ez egy jóval kisebb város, szerencsére megvolt az elérhetősége és időpont szerint fogad bárkit.
2021. ápr. 25. 14:25
 5/66 anonim ***** válasza:
95%
Biztosan segítenek!Családsegítő szolgálat még esetleg...Ha meleg ebédet kaptok már az is nagy segítség lehet!Rendkívüli segélyt is kérhetsz!!!Miért gondolod,hogy az adomány????Neked is jár ha ilyen életkörülményben élsz.Kilábaltok belőle,nem lesz gond!!!Szorítsd össze a nadrágszíjat!Szurkolok!Jelezz légyszi,hogy mit intéztél!!
2021. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Azért mert nem adományt vagy alkalmi segélyt szeretnék ,hanem munkát.Tudom jól, hogy tőlem sokkal rosszabb helyzetben is vannak ezzel próbálom magam nyugtatni. Remelem sikerül.
2021. ápr. 25. 14:29
 7/66 anonim ***** válasza:
90%

Van valamennyi félretett pénzed? Vannak eladható dolgaid?


Mire van most szükségetek?

2021. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

Valamennyi pénzem van, de nem sok ez 2-3 hónapra elég, de épp emiatt égetően szükséges a munka!

Így most megvagyunk de elsődleges ,hogy munkát szerezzek.

Nincsenek drága dolgaink amit eladhatnánk. Egy autónk volt azt magával vitte a volt pàrom.

2021. ápr. 25. 14:38
 9/66 anonim ***** válasza:
65%
Lakásod van? A polginak nem az a dolga, hogy neked munkát adjon. Miért nem munkahelyen keresel munkát?
2021. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
85%

Helyi Facebook csoportokban is érdeklődj munka után. Vannak baba-mama csoportok is, oda is írj, vazolva a problémát.


Mekkora a kislányod?

2021. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!