Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekem apja az új nőjével...

A gyerekem apja az új nőjével gyereket vár miközben a közöset elfelejtette? Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Évek óta nem vagyunk együtt, de az utóbbi időkben egyáltalán nem foglalkozik a gyerekkel.. Az új nőért meg a születendő gyerekért oda van.. Miért nem foglalkozik a közössel?
2021. ápr. 26. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
mert egy phasz
2021. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

A nőnek a gyereke a mindene,a férfinak az aktuális nője a mindene.

Ez az igazság

2021. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Ha neked lesz új pasid te is ki fogod sajátítani. Ez tipikus női viselkedés. Az előző némber porontya mindig ősellenség.
2021. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos nálunk is így volt. Most meg csodálkozik, hogy a kamasz gyereke alig áll vele szóba. Persze ha nagynéha ott van náluk, akkor megy a Facebookra a poszt, hogy milyen büszke a nagylányára. Én már túlléptem ezen. Sajnos a környezetemben eléggé általános ez a dolog.
2021. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vér szerinti apám is ezt csinálta. Hát nem is beszélünk már egy bő évtizede.
2021. ápr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!