Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik ismerős vagy rokongyere...

Melyik ismerős vagy rokongyereket nevelnéd fel ha muszály lenne?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy,kinek a gyerekeit fogadnád örökbe? 30 vagyok,van egy fiam,barátnőm 4 éves kislányát most rögtön magamhoz venném,születésénél is bent voltam,bátyám fiához kötődünk nagyon,de ő már nagykorú lesz,kuzinom lányaihoz nem kötődöm annyira,de a nagyot(8 éves) szívesen nevelném,másik kuzin babáját(fiú) szintén nem szeretem,csunya is.párom nővérének ovis kislányait imádnám.
2021. máj. 2. 13:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%
Most komolyan, aki azt írja, hogy senkiét. Meghal a testvéred és a házastársa egy autóbalesetben, tegyuk fel a szülök se élnek már. És te vagy az egyetlen elő rokon. Így elnéznéd, hogy a testvéred gyereke bekerüljön a rendszerbe? Ugye nem? Ugye csak úgy értitek, nem ti lennetek az elsők, akik jelentkeztek? Ebbe még belegondolni is hátborzongató.
2021. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
27%
Még szerencse, hogy nincs testvérem, a páromé nem akar gyereket és egyik barátnőm sem, így ez a probléma nem merülhet fel 😃
2021. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%
12 jó így azért könnyű 😂
2021. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
18%

"Meghal a testvéred és a házastársa egy autóbalesetben, tegyuk fel a szülök se élnek már. És te vagy az egyetlen elő rokon. Így elnéznéd, hogy a testvéred gyereke bekerüljön a rendszerbe? Ugye nem? "


Bármennyire kegyetlenül hangzik, de akkor sem vállalnám. Hatalmas teher lenne, lelkileg is. Az életem nem erre van berendezve.

2021. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%
És minden nap nyugodtan fekudnel le a berendezett életedben úgy, hogy nem tudod a testvéred gyereket épp verik e a gyermekotthonban, megvan e mindene vagy mi van vele? Hat ez valóban rettenetesen kegyetlennek hangzik.
2021. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
52%
Egyiket sem. El sem tudnám őket tartani.
2021. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
Jelenleg nincs gyerekkel rendelkező rokonom, szóval senkit sem
2021. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
49%
Párom és az én testvérem gyerekei közül az egészségeseket gondolkodás nélkül. Sajnos van köztük egy SNI-s, őt nem vállalnánk be. De ő fel se fogná ha ilyen tragédia érné.
2021. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Akármelyiket. Egy rokon gyereknek se kívánom az állami rendszerbe való bekerülést. A legjobb barátnőm gyerekét is bármikor magamhoz venném, ha vele történne valami.
2021. máj. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
49%

#11,15: Egyrészt nem tudod mennyire rendezett az életem és mennyire nem, másrészt nem tudod milyen a viszonyom a gyerekekkel, így könnyű ítélkezni...

De a fentiek miatt igen, még az intézet/majd örökbeadás is jobb lenne neki, mint velem. Ez van. Egyébként él az összes nagyszülő és másik ágon testvér is, lenne aki sorban állna a gyerekért.


#4

2021. máj. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!