Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen okokból vállalnak nagy...

Milyen okokból vállalnak nagy korkülönbséggel testvért?(most nem orvosi esetekre gondolok, hanem akaratlagosan)?

Figyelt kérdés

Párom gyereket akarna. Másodikat. Mikor már relatíve nagy az első.

Mások milyen indíttatásból vállalkoznak erre?



#2.gyerek. újra előlről
2021. máj. 2. 16:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk kis korkülönbséggel született az első két gyerek, ami kicsit megviselte a házasságunkat. Mindketten vágytunk harmadik gyerekre, de előbb kellett idő, amikor kicsit egymással is rendeztük sorainkat. Nyolc év után érkezett a harmadik. Így volt jó és most nagyon jó érzés újra babázni. DE mi mindketten akartuk.
2021. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok 6 válaszólo kisebbik fiam és húga közt 6,5 év van de húga születése óta védelmezi szereti a fiam húgát húga kicsi volt még és ő is mikor egyszerűen közölte a felnőttekel hogy hagyják békén a húgát minden ismerősünk lányomat akarta megnézni babakocsiban míg pici volt fiam meg védte ,mai napig ha valami komoly baja van vagy nagyon szomorú lányom akkor megy és megvigasztalja fiam.nagyon szeretik egymást,de lányom se hagyná hogy a bátyját piszkálja valaki .
2021. máj. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

10 es :)

Szóról szóra a gondolataim írtad le, nagyon durva 😂😉 ugyanígy érzek, gondolok én is.

2021. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy alakult a dolog? Lesz 3. Baba? :)
2021. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!