Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi értelme van annak, hogy a...

Mi értelme van annak, hogy a szülő egy kisgyereket közösségi oldalon köszönt fel születésnapjára és névnapjára mindenféle idézettel, mikor szegény gyerek nem is használ még ilyen oldalakat, és pláne olvasni sem tud?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 21:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
27%
En amúgy nem ertem ezeket a kirohanásokat. A face pont erre van. Erre való. Akinek nem tetszik, minek van fent? En ritkán posztolok személyes dolgokat de nem zavar ha mások igen, mert erre van az oldal alapvetően. Ha titeket ez így fel.úr akkor miért nem torlitek magatokat? 😅
2021. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a szavazatokat! 😊


#11, speciel én azért vagyok fent, hogy bármikor kapcsolatba tudjak lépni bármelyik ismerősömmel, rokonommal, főleg megkönnyíti a dolgom, ha valaki külföldön van.

De az ilyen feltűnés-mániásokon csak nevetni tudok, meg szerintem sokan mások is. 😂😅 épp azért se lájkolok nekik semmit. Bár ha reagálnék, esetleg a "Vicces"-re kéne rá nyomni, mert tényleg az. 😂

2021. máj. 3. 22:37
 13/25 anonim ***** válasza:
79%

#11 kovetek par szamomra erdekes oldalt, szemelyt, hirpprtalt. Evente 1 foto boven kielegit masok eleterol h mennyit nott a gyereke, o h nez ki.

En speciel semmit nem posztolok, profilkepet sem cserelek evente, amit megosztok a falamon, azt csak en lathatom es rendszerint azert teszem, mert epp nincs idom elolvasni es igy konnyebb visszakeresni. Ilyen is van.


Mi ertelme a kismama szexi fehernemuben kepeknek?:)

2021. máj. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%

Nincs élete, otthon unatkozik minden nap egyforma....

Akik ilyeneket kiírnak, az nekem külön kategória.....

2021. máj. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%
Feltűnési viszketegség
2021. máj. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%
Semmi értelme nincs. Ezt én sem értem megmondom őszintén.
2021. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az anyukám szokott kiírni facebookra köszöntést a születésnapomra.

A 30 éves gyereke vagyok, és nem vagyok fent facebookon....úgy érzem, abszolút nem nekem szól a ~szeretlek kislányom etc~.

Pont az ilyen látszatélet miatt nem vagyok egyébként nagyon régóta a közösségi felületeken.

2021. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ennek így semmi. Azt megértem, amikor kiteszik a gyerek szülinapi képet "Pistike 1 éves" szöveg kíséretbében, mert az egyértelmű, hogy a világgal akarják tudatni, és nem is hiszem, hgy ezzel baj lenne, a közösségi oldalakat erre találták ki. De a "De szeretlek, édes kisfiam", ennek valóban nem sok értelme van.

Kedvencem az az ismerősöm volt, aki Angliában él, a lányát nem tanította meg magyarul, (és erre baromi büszke), de azt kiírta a Facebookra, hogy "Annyira szeretlek kislányom, bearanyozod a napjaimat" - természetesen magyarul, így mindenki értette, csak a célszemély nem. Ennek így rengeteg értelme van, tényleg.

2021. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

#18, egyetértek veled, valóban nincs azzal gond ha feltölt 1-2 képet hogy "1 éves lett"...

De az nevetséges, hogy a szülő facebook posztban köszöntgeti a gyerekét, pontosabban csak a látszat kedvéért.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2021. máj. 4. 12:53
 20/25 anonim ***** válasza:
34%
Oké fent vagytok ilyen olyan okokból tok jó. Töröld aki nem tetszik. En is csomó mindenkit letiltottam már aki idegesít. De nem is filozófusok rajtuk 🤷🏼‍♀️
2021. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!