Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi értelme van annak, hogy a...

Mi értelme van annak, hogy a szülő egy kisgyereket közösségi oldalon köszönt fel születésnapjára és névnapjára mindenféle idézettel, mikor szegény gyerek nem is használ még ilyen oldalakat, és pláne olvasni sem tud?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 21:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Akiket én ismerek, azoknál egy nagy színjáték az egész. Hogy "mennyire csodálatos gyermekeim vannak", és ehhez hasonló túláradóan érzelmes szövegek a szülinapokról, ovis ballagásokról, anyuka fogadja a gratulációkat facebookon, úgy mellékesen meg úgy beszél a gyerekkel a valóságban, hogy például "aludjál már, mert agyonverlek".
2021. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ez tipikus.... Én is ismertem olyan "minta" családot, aki facen példa értékű volt. Közben meg velem csalta a férjét...🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️
2021. máj. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnési viszketegség.
2021. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
én mondjuk a gyerekről, vagy közös programról posztolok max, de nem Boldog névnapot felirattal, hanem pl 'névnaposommal'. Nincs bent minden naptárban az a névnap, amit tartunk, így eszébe jut a nagyszülőknek is
2021. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Hányszor teszed ki?
2021. máj. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!