Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez nagy kor különbség?

Ez nagy kor különbség?

Figyelt kérdés

A lányom 2018.február elsejei

És a második babóca akinek a nemét még nem tudjuk 2021.októberi lesz.


Ez a kor különbség sok? tudnak majd együtt játszani normálisan? Össze tudnak hangolódni?



2021. máj. 5. 17:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
87%
A bátyám és köztem több, mint 6 év van (ami azért soknak bizonyult), így azt mondanám, szerintem ez a korkülönbség, ami a gyermekeid között lesz a legideálisabb. Én is így szeretnék majd szülni, remélem az élet is így hozza. :)
2021. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem, 2018-as a lányunk, a kistesó 2022 elején születik. A nagy korkülönbség a 5-10 évnél kezdődik nem a 3-nál.
2021. máj. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Húgom és köztem kB. ennyi a korkülönbség. Tudtunk együtt játszani, de nagyon sokat veszekedtünk. Őt frusztrálta, hogy nem tudja a dolgokat olyan ügyesen csinálni mint én, én meg sokszor bonyolultabb játékokat játszottam volna, mint amiket vele lehetett. Aztán amikor engem már nem érdekeltek a játékok akkor alig bírtam levakarni a húgom, mert ő meg nem tanult meg egyedül játszani, megszokta hogy mindig ott vagyok...

Tinédzser korunkban aztán összeértünk kB mikor a hugi 12 éves volt, én 15, onnantól hasonló lett az érdeklődésünk, együtt gépeztünk, zenét hallgattunk, filmet néztünk, hordtuk egymás ruháit. Nyilván ebből is volt vita bőven...


Ez pont az a korkülönbség amikor nem vagyunk egyforma korban, emiatt a szüleink nem tudtak egyformán kezelni minket, de nincs is köztünk annyi, hogy az idősebb megértése, hogy a kicsinek miért lehet/nem lehet csinálni valamit, akkor neki miért nem lehet/lehet.

2021. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Tehát három és fél év. Gyerekeim között is ennyi a korkülönbség. Onnantól kezdődött a közös játék, hogy a kicsi kétéves lett. Persze akkor még csak döcögősen. Aztán belejöttek. :-) Most 4 éves a kicsi és már remek játszópajtások (pedig nem azonos neműek).


Szóval én biztatnálak, jó lesz ez így!

2021. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
A 7+ év korkülönbség a nagy. Akkor kezdődik az, hogy mindkettőnek olyan mintha egykeként nőne fel.
2021. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
8 év van köztem meg a tesóm között és nagyon szeretjük egymást sokat játszott velem, nagyon jó testvérek vagyunk. Közte meg a bátyám között kevesebb mint 2 év van és sose jöttek ki, én se vele, szóval ez nem azon múlik, hogy hány év van a gyerekek között hanem hogy milyen személyiségük van.
2021. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a korkülönbsegen múlik, hanem a természetükön :D


Nekem 2 tesóm van. A hugom 2 évvel fiatalabb nálam, sosem voltunk el egy percig sem együtt, a mai napig.


Az öcsém 5évvel fiatalabb nálam, az első perctől tök szeretjük egymást, a mai napig.


28L


Nekem a fiam 19 áprilisi, szintén októberi lesz a hugi. Ha a kiírt napon születik, kerek 2és fél év lesz köztük. Majd kiderül

2021. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korkülönbségtől függ a testvérek kapcsolata.
2021. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

A két lányom között 4 év van és marják egymást.

A legkisebb lányom és a fiam között pont 7 év lesz.

Nekem ez lesz a jobb. A két lányom viszonylag önálló, nem nagyon kell ugrálni miattuk és sokkal jobban örülnek a kicsinek mint anno a nagyobbik lányom a húgának...

2021. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

2009-es, 2016-os, 2018-as gyerekeim vannak.

A 2 kisebb többnyire elvan egymással, bár olyan tipikus konfliktusok, x dolog éppen kinek a kezében van, ilyenek vannak :D


A legnagyobb a kicsivel egész jól elvan, a középsővel már kevésbé...

2021. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!