Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Korai bölcsikezdés ?Ki hogy...

Korai bölcsikezdés ?Ki hogy viselte ?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki vissza kell mennem dolgozni. A fiam 16hós. Nagyon aggódok ez miatt.Kinek hogy viselte ilyen idősen a beszoktatást a gyermeke ?

2021. máj. 7. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
A mi lánykánk 15 hónapos lesz mikor megy...várom a válaszokat én is:))
2021. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsiben dolgoztam, kislányom is 16 hónaposan kezdte.

Lányom oldaláról: egy sírás nélkül beszokott

Részemről, mint anya: Nem szokott be sírás nélkül, de csak akkor bőgtem mikor senki nem látta

Részemről, mint gondozónő: sokkal könnyebb beszoktatni egy 15-16 hónapos "babát", mint egy 2 éves dackorszakos gyereket. A picik még jobban rácsodálkoznak minden újra, könnyebb őket elterelni, és szorosabb kötődés alakul ki a "baba" és a gondozónő között

Anyának általában lelkileg nehezebb, de ha ez a döntés akkor a gyerek ezt ne lássa.

2021. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Újra 2 vagyok. A második gyermekem viszont csak úgy vállaltam, hogy biztosan ne kelljen visazamennem dolgozni ovis koráig, soha többet nem akarom azt mint lányomnál...rengeteget volt beteg, 2hetente 40 fokos láza volt, borzasztóan sajnáltam és állandóan azon aggódtam ki vigyáz rá, kit tudok mozgósítani.
2021. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2021. máj. 7. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3as dettó. A kicsi 21 hónaposan ment és kéthetente táppénzen voltam vele, fulgyulladas,havonta antibiotikum,amitől most a maradó fogai sárgán jöttek elő. Nem beszélt így sose tudtuk mi a baj,én is úgy szültem másodikat hogy 3 évig maradhatok vele, legalább beszélni tudjon,el tudja mondani ha baja van...
2021. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
20hósan ment, simán beszokott, bölcsibe is, oviba is, beteg talán 2x volt az eddigi 4 év alatt
2021. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagy 22 hónapos volt. Sírdogált de érdekes is volt neki, viszont tényleg egy hét ott, két hét beteg. Első munkahelyi hónapban egy hetet sikerült menni.

Hamarosan megy a második is, 21 hónapos. Ő viszont irtó anyás, nem tudom, hogy fogja bírni.. a bölcsi októbertől mondta a helyet de lehet előbb vissza kell mennem dolgozni..

2021. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!