Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tegyétek a szívetekre a...

Tegyétek a szívetekre a kezetek! Mennyire nehéz egyedül??

Figyelt kérdés
Mármint olyan írjon akinek tapasztalata van. Egyedül egy gyermekkel, semmilyen segítség nincs ( ez szó szerint értendő). Max fizetett segítség de az még képlékeny, hogy arra lesz e pénz.
2021. máj. 7. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire. A legjobb dolog az volt az életünkben, hogy az anyja lelépett.
2021. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy oldasz meg mindent egyedül? Ha dolgozni is kellene de meghatározott időben mert menni kell az óvodába, elég beteges pedig kapja a vitaminokat ....bele se merek gondolni.
2021. máj. 7. 10:38
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén nehéz. De semmivel sem nehezebb, mintha egy rossz kapcsolatban lennék, sőt sokszor könnyebb.


Egy olyan ismerősöm sincs, akinek szívesen átvállalnám a férjét/párját, azoktól sem, akik azt hiszik "jó a kapcsolatuk" és a párjuk "jó apa". Nekem nem kéne az életük, de elhiszem, hogy nekik sem az enyém.

2021. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az lehet bár én úgy vagyok vele nem látok bele más életébe az csak felületes. Inkább gyakorlatban hogy oldjátok meg ? Én akiket tudok ott mindenhol van nagyi aki segít vagy más de nekem senki.
2021. máj. 7. 10:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2

Programozó vagyok, itthonról dolgozok. Nekem ebben semmi nehézség nincs, teljesen természetes, persze ha lenne valami bejárós munkahelyem 9-5-ig akkor az már problémás lenne, de azt is megoldanám valahogy.

2021. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5 Itthoni munkàval könnyebb ez igaz, nincs ilyen szerencsém sajnos.
2021. máj. 7. 10:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Igaz én nem egyedülálló szülő vagyok, de gyakorlatilag egyedül nevelem. Apja reggel 5kor elmegy dolgozni, este 7mire hazaér. Hétfőtől szombatig.


Nekem fél8tól fél4ig van a munkaidőm. Olyan ovit/sulit valasztottunk, ami a munkahelyem közvetlen közelében van. Így reggel hamar eldobom a gyerekeket (igaz kicsit korán ernek így oda, de ebből sosem volt baj) munka után szedem is össze őket.

Bolt, aztán haza. Míg főzök tanulnak/jatszanak, közben segítek nekik, beszélgetünk stb.


Addig volt nehezebb, míg nem volt suli. Oviba ugyan ugy vittem a kicsit, ügyelet volt. A nagyot pedig bevállalta anya.

Sosem éreztem problémanak kb semmit.

2021. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 Azért a te helyzeted más, legalább hazamegy a párod ( egyenlőre nekem is de ez fog vàltozni.....) meg ahogy írod anyukád bevállalta a nagyot. Nekem anyukám már nem él párom anyja pedig rám haragszik amiatt, hogy külön megyünk a fiával ezért nem segít pedig nyugdíjas és lenne ideje. De ez van. Csak a nulla segítség nálam tényleg nulla.
2021. máj. 7. 10:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Mihez képest?
2021. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem nehéz. Itthonról dolgozom,nem jár bölcsibe. Elvagyunk kettesben. Jár az apja,fizet gyerektartást igaz nem sokat de nem nélkülözünk. Őszintén bevallom,engem már kifejetten feszélyezne ha ketten nevelnénk.
2021. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!