Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves keresztlányom beütötte...

3 éves keresztlányom beütötte a hasát, nagy baj lehet belőle?

Figyelt kérdés

Én vigyáztam ma a keresztlányomra, van egy teraszom amit egy kiskerítés kerít el. Felmászik sajnos mindenhova még és mire rászóltam hogy szálljon le lecsúszott a lába a kerítésről és beütötte a hasát. Elkezdett sírni de úgy vettem észre ijedtségből mert utána hamar tovább lépett. Volt két karcolás a hasán meg egy kis lila folt. Kerdeztem tőle sokszor,hogy fáj e neki azt mondta hogy nem fáj már. Egyből hívtam az anyukáját, hogy mi történt ő is megnyugtatott,hogy nem rá esett hassal valamire hanem csak végig csúszott rajta és hát beütötte.

Írt nekem az este is,hogy nyugodjak meg nem látszik szinte semmi a hasán már meg nem is fáj neki.

De borzasztó bűntudatom van és rettenetesen félek nehogy valami baja legyen a kicsikémnek.

Mit gondoltok, járt már így itt valaki?



2021. máj. 12. 00:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy kis csavar karcolta meg neki, a karcolás annyira nem is idegesít mert kis felületi sérülés, az bosszant jobban hogy esetleg a csavar nem e nyomta meg nagyon a hasát. Mit figyeljek rajta?
2021. máj. 12. 00:28
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert hát biztos megnyomta ha ott volt alatta egy lila folt is. Mert igen oldalt csuszott ugy érte a csavar csak kicsit dundika és elérte a hasa.
2021. máj. 12. 00:30
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi nem lesz ennyitől semmi baja. Én ennyi idősen tiszta lila folt voltam mert mindenhonnan leestem/elestem hiába figyeltek rám a szüleim és még sincs semmi bajom.
2021. máj. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!