Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves kislányom székrekedés...

1,5 éves kislányom székrekedéssel küzd. Megoldások? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Februárban hagytuk el a Milumil tejitalt és váltottunk csak bolti tejre.

2 x 3dl tejet iszik.

Eddig mindennap volt széklet,viszont az elmúlt 3-4 hétben előfordul hogy nagyon erőlködik és mégse sikerül neki. 😔

Jelenleg csütörtökön volt széklete,tegnap erőlködött sokáig de nem sikerült,ma is erőlködik de eddig sikertelen sajnos.


Amit eddig próbáltunk: lekvár,sok séta,sok folyadék, szőlő, gyümölcs.


Mikor ennyire erőlködött 2x adtam már neki a Duphalac szirupból 5ml-t de azt is mondták hogy hozzá szokik a kis szervezete, ezért most még nem adtam.

Nem szeretnék mindig gyógyszerhez nyúlni.


Ricinust még nem próbáltam vélemény?


Valaki remélem tud tanácsot adni.

Köszönöm!



2021. máj. 30. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Glicerines kup. Ha a vege van bekemenyedve, felulrol ugymond hiaba lazitod neki hashajtokkal, nem biztos, hogy ilyenkor mar hasznal.

10 perc alatt megoldja a problemat. Valoszinuleg nem fog tetszeni neki, de inkabb mint egy beontes a korhazban.

2021. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Szilvás bébi étel. Ilyen esetre mindig tartottam otthon belőle míg kicsi volt és mindig segített is amikor kellett :)

Egyébként inkább paraffin olaj első körben mint ricinus.

2021. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!