Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Merre van kisgyerekeknek való...

Merre van kisgyerekeknek való játszótér?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint pl. a Premier Outletnél van, ha jártatok ott. Van ott egy kisgyerekeknek való mini mászóka, van kis lépcső, kicsi alagút, kicsi híd, kicsi csúszda egyben, egy mászókán. Egyedül végig tud rajta menni a gyerek, nem tud leesni.

Országszerte érdekel ha tudtok ilyet. Köszönöm!


2021. máj. 31. 08:48
 1/7 anonim válasza:

Szerintem minden nagyobb városban van.

Amit te írtál az Biatorbágyon van ugye?

Budapesttől 15km.

Budapesten számtalan ilyen játszótér vagy játszóház lehet.


Mivel én vidéki vagyok Debrecen mellett élek,az itteni helyekről tudok nyilatkozni.

Van olyan fagyizó/cukrászda ahol gyerek sarok vagy kinti gyerek játszótér van kialakítva.

Étterem is van ilyen lehetőségekkel.


Mc Donaldsban vagy a Tescoban is vannak játékok kisgyerekeknek.


Debrecenben kölyök fesztivál lesz június 5-6.

Dorcas Szabadidőközpontban.


Ezen felül állatkertekben is van kialakítva ilyen játszótér.

2021. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Budapesten,a 10. kerületben van egy nagyon jó,Óhegyen..Hatalmas és van minden,biztonságos is.
2021. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kb. minden városban. Pécsről tudok nyilatkozni; ott legalább 10-ről tudok. A környéken a többi városban is van minimum 1 (Szigetvár, Szentlőrinc, Harkány, Siklós).

Kaposváron van még egy nagyon szuper.

2021. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gondolom hogy van minden nagyobb városban, de nem tudom merre induljak pontosan a gyerekkel, így címet esetleg kérhetnék? Sok játszótér van mindenhol, de nincs lehetőség végignézni az összeset, hogy vajon melyiknél van ilyen piciknek való mászóka.
2021. máj. 31. 16:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Elsődlegesen BP-re megyünk, de sokat kirándulunk, ezért érdekel országszerte.
2021. máj. 31. 16:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Illetve erősítem a kérdésemben leírtakat, miszerint egészen kicsiknek valóra gondolok. Szerintem a 2. válaszoló érti mire gondoltam.
2021. máj. 31. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Martonvásáron a Für Elize mögött nagyon szuper a játszótér. Van piciknek való olyasmi amit te írtál és nagyobbaknak való külön. Csak ajánlani tudom.
2021. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!