Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kell kezelni ha egy fiú...

Hogy kell kezelni ha egy fiú kisgyerek túlzottan rajong, gyakran megöleli,hozzábújik egy lányhoz, felnőtthez amikor találkoznak már azt is mondta egyszer h szeretlek,egyébként normálisan viselkedik, játszik vele?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert a szülők rossz szemmel nézik.

2021. jún. 5. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Mit kell az ilyesmin KEZELNI?
2021. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy 🙂

Cuki, majd felesegul is fogja kerni.

2021. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak annyira zavarja a szülőket ezért kérdezem de akkor nem normálisak v csak féltékenyek.
2021. jún. 5. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Zavarja mert a szuleik.

Max felejuk vicceld el a dolgot.

De a gyereket nem bantjuk, nem toljuk el csak mert anyu hisztis.

2021. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Én nem vagyok hisztis, mégsem örülnék ha random kisgyerek ölelgetne, fogdosna, bújna a jatszótéren pl.

Azt gondolnám otthon nem kap elég törődést, hogy mindenkitől be akar zsebelni egy kis buksisimit. Annak se örülnék, ha a gyerekemet ölelgetné, főleg ha őt ez kellemetlenül érinti. Miért kéne ezt eltűrni, hogy hozzáér olyan akit nem akar..?


Szülőnek illene elmagyaraznia a gyerekének hogy mit szabad és mit nem. Ezt nem, idegenekhez nem megyünk oda olelkezni.

2021. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5-tel értek egyet. Nem vagyok hisztis, de nem örülnék ha random kisgyerek ölelgetne engem, vagy a lányom.
2021. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csaladtagrol van szó nem idegen lányról
2021. jún. 6. 17:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor valamit furcsának érzünk, az ösztöneinkre kell hallgatni. Azok mindig jelzik, ha valami nem stimmel.
2021. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!