Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit dolgoztok kisgyerek...

Mit dolgoztok kisgyerek mellett ami nem műszakos vagy későn végzős?

Figyelt kérdés
Már kétségbe vagyok esve, hogy semmit nem találok. Segítségem nincs, az élet úgy hozta.
2021. jún. 22. 09:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Könyvelő vagyok. Amíg kicsik a gyerekek addig csak 6 órában
2021. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
15%
Hat ezen nem most kéne már gondolkozni.
2021. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj valamit, 2022 decemberig lehet okj vizsgákat tenni. Az a lényeg, hogy piacképes legyen a szakma. Kisgyerek mellett is lehet tanulni, ha igazán akarja az ember.
2021. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

2 Az élet változik!! Nem ez volt a terv, de ember tervez...


3 Épp emiatt kérdeztem, hogy ötleteket merítsek. Két szakmám van, de az élelmiszer eladó nem gyerekbarát a másikkal pedig nem tudok elhelyezkedni hiába lenne jó szakma,irodai asszisztens.

2021. jún. 22. 09:27
 5/44 A kérdező kommentje:
Szeretnék tanulni csak ötletet gyűjtök, hogy mit lenne jó. Piacképes... bár tudnám mi számít annak.
2021. jún. 22. 09:28
 6/44 anonim ***** válasza:
84%
Könyvelő, laborasszisztens, gyógyszertári szakasszisztens, masszőr. Ezek jutottak hirtelen eszembe.
2021. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
98%

Én most Pénzügyi és számviteli ügyintéző-nek tanulok. Februárban kedtem, októberben lesz vége. Eddig még minden óra online volt szombaton délelőtt.

Nekem novemberben kellene visszamennem dolgozni, de nem fogok tudni a régi helyemre menni, mert nem vihetem már 6kor a gyereket az oviba.

Én is keresgélek, eddig nem sok sikerrel.

2021. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
88%
Kormánytisztviselő vagyok.
2021. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
7 Dettó ugyanez, engem is várnának a régi helyemre, de a bolt 6 kor a nyit a gyereknek már fél 6 kor óvodában kellene lennie,ahhoz, hogy beérjek. A részmunkaidőt ígérték anno, de az csak ígéret maradt... Jelentkezem nem szakmabeli állásokra is, sosem volt büdös a munka, de a legtöbb olyan lehetetlen időbeosztás.
2021. jún. 22. 09:37
 10/44 anonim ***** válasza:
79%

Na igen, vidéken meg még nehezebb. Te merrefelé élsz?

Nekem van egy diplomám is, meg két Okj-m mégse nagyon találok olyat, ami jó lenne.

Bár én még nemrég óta keresek. Kiveszem a felgyülemlett szabikat, akkor januárra kell valamit találnom legkésőbb.

2021. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!