Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elkerített játszótérre végezhe...

Elkerített játszótérre végezheti a dolgát szerintetek egy gyerek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy park. A parkban egy legkisebbeknek való játszótér ami el van kerítve.

Szerintetek helyes a kerítésen belül végeztetni a gyerekkel vagy sem. (Olyan gyerekekre gondolok akiket úgy kell megpisiltetni)



2021. júl. 3. 18:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
90 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
55%
Alapból a közterületen való pisilés abszurd. Lehet venni, vinni papírbilit ha annyira nem bírja ki, de az a gyerek, aki 1-2 órát nem bír ki, az eleve nem szobatiszta.
2021. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
70%
Gusztustalan.
2021. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
55%
Van az a helyzet amikor igen, amikor pl fél napos programra mentünk a gyerekkel egy parkba szintén akkor ott elvittem pisilni a játszótér kerítése melletti bokorba, mert nem volt rendes wc. Mivel 3 éves, tudja tartani de nem fél napig, ilyet még felnőttől elvárni is abszurd. Nyilván nem űzünk sportot ebből de alkalom adtán kénytelen az ember ilyet csinálni, nem cipelhetek mindenhova bilit magammal.
2021. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem szobatiszta a gyerek, akkor pelenka. Ha szobatiszta, akkor nem kell az egész napot a játszótéren elcseszni, hanem időben haza kell menni. Te se hugyozol oda a bokorba. Ha van egy kis eszed.
2021. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Értem én de a kérdés, hogy benn maradsz-e a játszótéren vagy kimesz a kerítésen kívülre. Nem az utcán pisilés a kérdés. Az sztem tiszta sor hogy egy 2-3 éves alig szobatiszta gyerek nem tartja vissza órákig, tehát el kell valahol végeznie. De azért én kivinnem a keritesen kívülre.
2021. júl. 3. 19:37
 6/63 anonim ***** válasza:
35%
Órákig nem vagyunk a játszótéren. Nem ott kell élni az életet. A gyerek 3-4 óránként eszik. Otthon kell enni is asztalnál ugye, nem a mászókát kell lezabálni. Otthon pedig lehet előtte-utána pisilni, ha csak 2 órát vagyunk játszótéren.
2021. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
86%

Kerítésen ķívülre mennék!

A kutyusok ( nekem is van kettő) is odapisilnek mindenhova, nehogy mármegy éppen szobatisztaságra szokó gyerkőc ne pisilhessen a fa tövébe!

2021. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
77%

Ja, akkor ne menjen az ember soha sehová inkább a szabadba programozni, mert jaj mi lesz ha a gyerek odapisil ahova egyébként teljesen igaza van 7-nek, a kutyák is odapiszkítanak, pisinél különbet is. Ennyi álszent embert itt, nem hiszem el, de ti jobban is teszitek ha otthon ültök a négy fal között és nem rontjátok a levegőt, soha ne tudjátok meg milyen a szükség, nehogy bokáig összepisilje magát a gyereteket mert ti aztán nem viszitek el pisilni szegényt.

Kiviszem pisilni ez egyértelmű, a játszótéren kívülre, a lehető legfélreesőbb helyre és a zsebkendőt is elviszem egy kukáig, utána kezet fertőtlenítünk. Kulturált akkor is lehet az ember ha ilyen megoldásokra szorul.

2021. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

Azért 9es ez a hangnem már gáz.

Én nem gondolom, hogy normális ha valakinél ez rendszeres és az sem az ha benn, ahol más játszik és ahová a fent említett példánal maradva pl kutya sem megy be, de a kerítésen kívül azért sztem egyszer-egyszer nem nagy dolog. Amúgy nem kell ehhez ott elni az életed. Simán csak 40fokban itatod a gyereked és akkor normálisan pisil is. Ilyen ez..

2021. júl. 3. 20:21
 10/63 anonim ***** válasza:
18%

"Simán csak 40fokban itatod a gyereked és akkor normálisan pisil is. "


Pont nem, mert 40 fokban akkor is kevesebbet pisil a gyerek/felnőtt ha literszámra issza a vizet, hisz pont azért kell többet pótolni, mert többet párologtatunk ki.

2021. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!