Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért mondja azt a lányom...

Miért mondja azt a lányom hogy fáj a hasa ha az orvos azt mondja semmi baja? 5 éves

Figyelt kérdés
Mindennap mikor megfürdik lefekszik aludni akkor mondja hogy fáj neki és nehezebben alszik el. Orvoshoz elvittem megvizsgálta és azt mondta hogy nincs neki semmi baja. Akkor miért mondja hogy fáj? Mitől fáj?
2021. júl. 9. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiam kb. ennyi idősen mondta mindig, orvosnál is voltunk, mire megfejtettem, hogy csak pisilnie kell és arra mondja. Azóta rutinos vagyok, már a lányomnál is végigkérdezem, ha mondja: éhes, pisilni kell, kakilni kell, szomjas?
2021. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mielőtt lefekszik szokott menni pisilni. Fürdés előtt eszik iszik
2021. júl. 9. 22:29
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Szorongásos tünet. Nincs valami zűr otthon, konfliktus az oviban vagy kistesó?
2021. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez bélférges is lehet. Gyakran ennyi a tünet, hasfájás. Különösen este jellemző. Nálunk is ez volt. A székletben semmi nem látazott.
2021. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Derjaderja ***** válasza:
100%
Vagy nehezen kakil. Nálunk ez szokott lenni, a lányom pl attól fél, hogy a fürdővízbe kakil (nem tudom, mért), és ha akkor jön az inger, akkor tartogatja.
2021. júl. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Hogy vizsgálta meg az orvos? A tapogatás semmi. Minimum ultrahang kellene, meg széklet vizsgálat. Minimum!
2021. júl. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Attól még fájhat a hasa, hogy az orvos szerint nincs rá oka. Nekem is megpróbálták a dilettáns barmok bemagyarázni, hogy idegi alapon fáj, mert hasi uh, allergia negatív. Saját pénzből csináltattam néhány tesztet és kiderült laktóz érzékeny vagyok és nem egy ételre intoleráns. Ennyit érnek az orvosok az országban. Pedig magánnál is voltam már.
2021. júl. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként meg valóban lehet férges is. Akkor is, ha a széklet, vérkép negatív. Nehezen tudnak sok mindent kivizsgálni
2021. júl. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Ismerős... "jaj anyuka, nincs semmi baj, lelki. "

Aha kiderült hogy lisztérzékeny.

2021. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a gyerekfogász évekig mondogatta, mikor szóltam, hogy fáj egy bizonyos fogam, hogy "az nem fájhat". Felnőttkoromban, mikor normális fogorvoshoz kerültem, akkor már full gyökérkezeles kellett rá, én meg fájdalomcsillapítón éltem. Úgyhogy ennyit arról, hogy "nincs rá oka".

Én is szorongásra tippelek, ha pont este jön es nem tud jól elaludni tőle.

2021. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!