Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor voltatok először moziban...

Mikor voltatok először moziban kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
5 évesen vajon már végig tudják ülni a filmet? Nem hangos nekik? És hova érdemes jegyet foglalni, előre vagy hátra?
2021. júl. 11. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Kisebb volt az unokahugom amikor elvittük, olyan 4 volt talán.

A kicsiknek szóló filmek eleve halkabbak (Frozen 2. néztük), mi akkor hátrébb ültünk, de az egész teremben elöl hátul ültek kisebbek, nagyobbak.

5 évesen simán viheted, ha esetleg nem bírja vagy megunja, akkor ki tudtok menni, de amikor mi voltunk, senki nem ment ki, teljesen lekötötte a gyerekeket a film.

2021. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
(ui. neki első mozi volt)
2021. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
4 éves volt, a Dumbót néztük meg és élvezte, csak hátra foglaljatok.
2021. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
5 évesen néztem először, végigültük a tesómmal (Notre-Dame-i toronyőr).
2021. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
#4 vagyok javítanék, a Pocahontas volt az első a Notr Dame-i toronyőr rá egy évre volt. De az 5 éves kor helytálló.
2021. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Megnéztem, mikor mutatták be a Szilajt, mert az volt az első :) Úgyhogy akkor biztosan 5 éves volt.
2021. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Nincs még gyerekem, magamról tudok nyilatkozni. 11 évesen voltam először moziban, az öcsémmel aki 9 volt. A Tarzant néztük. Lekötött, végignéztük, még élmény is volt, hogy hangos és hogy térhangzása van (akkor még nem volt otthon 5.1-es házimozink, de a videókazetták még sokszor sztereók se voltak). Annál előbb viszont én nem vinnék gyereket. Felnőtt fejjel megnéztem a párommal a Jégvarázs 2-őt és volt bent egy kislány, olyan 5 éves lehetett, aki már az elején kiment volna, ha a szüleik hagyják (végül rábeszélték hogy maradjanak és nyugiban végignézték, igazuk is van, ahhoz drága a mozi, hogy negyed óra múlva felálljanak).
2021. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

A nagyobb lányom 3 éves múlt, a Ferdinánd, a bikát néztük meg, a kisebb 4 éves múlt és a Nyúl Pétert néztük 2 hete.

Mindkettő nagyon élvezte.


Hangosnak hangos, de a mozi ilyen.

2021. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

3 évest vigyél napközben, 5 éves már bármit végigül, nem kell aggódni miatta, csak a filmet válaszd helyesen! Most a Saya izgalmas, de van benne egy sírós részt, a Luca cuki, de abban is van felkavaró rész..


5 évesnek ilyen nyúl péter lenne jó!

2021. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Az adott gyerektől függ. Főleg attól, hogy mihez van szokva. Sokat tévézik vagy keveset. Te szülőként tudhatod.

Én nem vinném az 5 évest, mert elvétve néz csak mesét, a Jégvarázst is 3 alkalomból nézte végig (otthon), holott nagyon akarta.

2021. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!