Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves anyukák mit tennétek...

Kedves anyukák mit tennétek ha tudomásotok lenne rola, hogy az anya éjszakára magára hagyja a 7 éves és 11 éves gyerekeit ?

Figyelt kérdés
Lehet valamit tenni ezügyben ? Nem célom az anyukával “kib.szni” de valahogy mégsem helyes amit csinál, és addig kellene cselekedni amíg baj nem lesz. Eleven, kimondottan rossz gyerekek.
2021. júl. 13. 13:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
88%

Ahha. Szóval senki vagy a történetben, a szomszéd csaj aki pattogna. Nem köti az orrodra mert semmi közöd hozzá.

Este kint állsz a sarkon és kukkolod mikor megy el anyuka?

2021. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
88%
#7: nem úgy értettem! Hanem hogy valami egyéb miatt megorroltál az anyukára, és ezzel akarod bajba keverni...
2021. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akarsz rosszat, akkor szarkeverés helyett ajánld fel, hogy vigyázol a gyerekekre.
2021. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
94%
13-as remek ötletet mond!
2021. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
85%
Számomra furcsák ez ilyen kérdések, mintha családi "oral history" vagy hasonló nem is létezne ill. a korábbi életvitelek ismeretlenek lennének az újabb generációk számára. Bennünket ugyan hosszú időre nam hagytak magunkra a szüleink ilyen idősen, de az előfordult, hogy színházba mentek az "50-es években és akkor pár órát egyedül voltunk otthon. A gyári éjszakai műszak nem volt ritka az ötvenes években, különösen pl. a három műszakos szövődékben és sok egyedül gyereket (gyerekeket)nevelő anya bizony éjszaka dolgozott, a gyerekek pedig otthon voltak felnőtt felügyelete nélkül.
2021. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 A kérdező kommentje:

11 Nem, de olyan helyen lakom ahol pontosan látom, és a saját udvaromon talán csak kint lehetek ? És nem kell bekötni a szemem.


12 Nem is ismerem ennyire az anyukát, nincs bajom vele .


13 Ez nem az én feladatom lenne, de pár alkalmat ha megkérnek még megoldható is lenne.


14 Elég pökhendi vagy, ha a te gyerekeidről lenne szó akkoris így állnàl hozzá??!!

Mert én őket nézem a történetben!!



Le vagyok döbbenve állítólagos anyukàk (mert ez nekik szólt a kérdés ) hogy ez szerintük rendben van??? Senki nem felelt , hogy ha az ő lelkiismeretére lenne bízva akkor is ezt gondolná? Mèg én jót akarok és én vagyok lehurrogva.

2021. júl. 13. 14:16
 17/81 anonim ***** válasza:
89%

17: te is olyan vagy, mint az egyszeri úttörő, aki áttuszkolja a vak bácsit a zebrán... holott nem is akart átmenni a túloldalra.


A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve... szól a mondás.

2021. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 A kérdező kommentje:

16 A régi világot nem is lehet egy lapon említeni a mostanival!

Regen bár nem hagytak otthon egyedül engem sem, de ha mégis az egész utca “ nevelt “ azt akit igen egy két kósza gyerek akkoris volt.

Jelenleg meg .... én itt nőttem fel de már a felét nem ismerem a falunak , ők is nemrég laknak itt...

Nah meg a közbiztonság sem olyan ám mint régen.

2021. júl. 13. 14:19
 19/81 A kérdező kommentje:

18 Miért akkor egy 7 éves gyerek éjjel egyedül az teljesen rendben van? A nagyobb már talán elvan de azért a 7 éves kicsi még.


Tényleg ez rendben van??

2021. júl. 13. 14:21
 20/81 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem kicsik még ahhoz, hogy teljesen egyedül legyenek otthon...a 7 éves főleg. Tényleg akármi történhet...akár egy elektromos tűz vagy bármi és gondolom rájuk zárja az ajtót is. Baromi felelőtlen, hogy ezt csinálja és megdöbbentem én is ezen a sok (trágár) hozzászóláson de abban igazuk van, hogy semmi közöd hozzá. Ez, amit csinál csak és kizárólag anyuka felelőssége...de hol van apuka a sztoriban?
2021. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!